rub od alu felge

rub od alu felge

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
malo pomoci. zna li itko gdje bih mogao nabavit rubove do felga 17"RH. evo tocnije sta mi treba 3,25 ", u skladu 83mm za 10J to je taj rub sto trazim. evo i slika kako to izgleda
 
Početnik
ima clan .nOKe prodaje neki rub, ja se nerazumijem u to pa mi je isti taj jbg... pogledaj po oglasima ili mu se javi na PM...
 
Default je napisao(la):
ima clan .nOKe prodaje neki rub, ja se nerazumijem u to pa mi je isti taj jbg... pogledaj po oglasima ili mu se javi na PM...

on prodaje za 15"

ebay samo tu pomaze..ja sam sebi gledao..
rub bude za moje felge 98Eura..
 
Član
ja ga isto tražim kolega...ima na ebayu od 3.25" za 150e jedan...sad si razmišljam i sam sam lud dali uzet ili ne...jer te ispadne sa poštarinom i osiguranjem oko 330-340e s time da ti ih neko dofura besplatno...

kad bi se barem neko htio mijenjat da ima 3.25" rub za dva manja recimo 1.25 pa lako nadoplatit al ovak je ipak malo skupo...pa mene su felge samo ispale 200e..a u njih sam već ulažio davno tolko...
 
Član
znam, gledao sam i ja na ebay-u, ja imam dva ruba od 1,25 i imam cetiri od 2,25. ali opet sebi trazim nesto vise, ako bih se neko mjenjao dao bi ja dva ruba koja god hoce za 3,25, i naravno nadoplatio koliko kaze
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top