ROMEO FERRARIS 500 ABARTH

ROMEO FERRARIS 500 ABARTH

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Mali nabildani trkač na duge staze sa 1,4 turbo motorom najveće snage 360 KS

Romeo_Ferraris_500Abarth.jpg


Fiatov mališan '500' doživio je već mnogobrojne frizirane prerade za cestu i za utrke raznih kategorija. Kome tvornička serijska nabrijana verzija Abarth nije dosta sasvim sigurno će se dopasti i ova prerada koja je izašla iz nezavisne radionice sportskih natjecateljskih automobila Romeo Ferraris. Karoserija automobila Romeo Ferraris 500 Abarth presvučena je od glave do pete kevlarom, pa crna mat boja daje dodatnu agresivnost i atraktivnost ovoj verziji. Veliko stražnje krilo spojler upotpunjuje zanimljiv sportski imidž. Radionica sportskih natjecateljskih automobila Romeo Ferraris nabrijala je Abarthov 1,4-litreni turbo benzinski motor na 360 KS. To je više od 257 KS po litri obujma motora, što garantira zanimljive trenutke na natjecateljskoj stazi. Romeo Ferraris 500 Abarth je u biti 'endurance racer', trkać na duge staze ili za utrke izdržljivosti. Tako su tri vozača, Aldo Cerruti, Michela Cerruti i Mario Ferraris vrtili krugove na utrci izdržljivosti '6 sati Vallelunge'.
 
Član
koliko god da je ruzan toliko je i bijesan.... cuj 1.4 sa 360 konja.... a u mene 1.6 sa 75, hehehehehe
 
Član
nema fotki xd, al znam kako izgleda i na kojeg se ficu misli jer sam vidio nedavno na jednoj stranici
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top