Rolls-Royce Phantom II prodaje se za 10 miliona evra

Rolls-Royce Phantom II prodaje se za 10 miliona evra

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
rolls%20royce%20indiastar00.jpg

Jedinstveni Rolls-Royce Phantom II 40/50 HP Continental iz 1934. godine, poznat i kao "Star of India", nalazi se na prodaji i to za "sitnicu" od 10 miliona evra.

Ovaj Rolls (sa 7,7 litarskim šestocilindričnim motorom) je svojevremeno napravljen za maharadžu od Rajkota, a poslednjih nekoliko decenija je proveo u privatnoj kolekciji Hans-Günther Zacha, odnosno u njegovom Mühlheim/Main Rolls-Royce muzeju.

Inače, sem pomenutog Phantoma II, prodaju se i drugi modeli, kao što je Rolls-Royce Phantom I Open Tourer.
 

MTR

Član
da je ne znam ti koja zvijezda i iz koje drzave ja mu ne bi dao nikad te pare . Pa za 10 mil mozes uzet 20 novih i jos po vozaca pride
 

MTR

Član
ma znam ja to i postujem al vidi ga drug isti smederevac , jos metar drva i spreman si za zime :lol::lol:
 
Član
ja nebi dao 5 maraka za ovaj auto... bolje ljudima da cuvaju pare, kriza je a ne da daju na ovu krntiju..
 
Član
Kakva kriza, onaj ko je imao i imat ce... to je samo vjestacko, napuhano, namjerno napraljeno... i onda se dzaba radnici otpustaju, a kriza navikana medju narodom... Ovo da je krntija :icon_rolleyes:, sad cu sici u muzej VW-a, da vidim imaju li oni ovakvih cuda dole, pa cu zacas poslikati i postavit :lol:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top