Rolls Royce - četvrti model

Rolls Royce - četvrti model

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Plemenita britanska marka u Ženevi će predstaviti potpuno novi model. Riječ je o manjem Rollsu, no sa 540 cm duljine, 200EX svakako nije malen. Ispod poklopca motora smješten je V12 agregat, a automobil rola na 20 inčnim naplatcima. Nadalje, tu su i moderni high-tec detalji poput LED svjetala no prepoznatljivost ovog Rollsa i dalje ostaje uočljiva po ogromnoj masci hladnjaka, tipičnoj za britanski brend. Oznaka u imenu označava kako je ovo još uvijek studija, odnosno eksperimentalni model, no vratimo li se u prošlost i proces pretvaranja modela 100EX u serijski Drophead Coupe, jasno je kako će i manji Rolls preuzeti većinu elemenata viđenih ovdje.

0.813523001235122652_09-rolls-royce-200ex-official_copy.jpg


0.227769001235122762_02-rolls-royce-200ex-official_copy.jpg


0.229132001235122762_14-rolls-royce-200ex-official_copy.jpg
 

IGY

Član
RE: Rolss Royce - četvrti model

samo mala primjedba na auspuh
ovo je vip klasa i ljepsi bi bio bez njih ili da su samo malo manji
 
Član
RE: Rolss Royce - četvrti model

ma ovo je meni vrh...jedino mi se ne svidja sto dosta dijelova dijeli sa BMW-om 7, jer ipak je on klasa za sebe...

*i da, pise se Rolls, ne Rolss
 
Član
RE: Rolss Royce - četvrti model

Faya_M5 je napisao(la):
ma ovo je meni vrh...jedino mi se ne svidja sto dosta dijelova dijeli sa BMW-om 7, jer ipak je on klasa za sebe...

*i da, pise se Rolls, ne Rolss

My bad,ispravljeno..

Mislim da su opet uboli ''u sridu'' sa dizajnom,toliko jednostavan i ''staromodan'' a opet tako moderan i atraktivan !
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top