Rodendan bh telecoma

Rodendan bh telecoma

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
eh evo samo da obavijestim raju dok nije kasno da nesalju poruke ono sto dobiju ko bh telekomov rodendan jer je to neki haker usao u sistema pa ih zajebao pa tako da znatee dok nije kasno
eh poruka ide vako nesto kako sam kod druga procitao



Poslaji ovou poruku i veceras u 00:00 dopunice ti se kredit sa racuna za 10 km povodom bh telekomovog rodendana


ev bas gledao to na bhtelecom.com str kad ono upozoravaju hah i ja sam htio al nemam kredita :D:D
 
Član
Nema to veze sa hakerom, to neka budala skontala, poslala na par brojeva i brzo se rasirilo okolo. Pa naivni slali dalje...
 
Član
Meni sad dosla poruka da ne saljem... A sta ce meni sipati kada sam na pretplati hihihihihihihihi :D
 
Član
dobio i ja od jarana. al sam znao da od ovih nasih ne mozes nista tako dobiti, oni mogu samo uzeti. tako da nisam ni slao... :D
 
Član
Dobio sam i ja tu poruku za m:tel mrezu... Ali sam ih zeznuo jer sam na pratplatu.... :)
 
Član
Dobio sam i ja par poruka od prijatelja i na kraju salje telekom upozorenje :)

Znao sam da je glupost neka, zamislite koliko bi samo kredita morali dopuniti :S
 
Član
meni doslo upozorenje oko 6 tek... a nidje veze ba. gdje ce telekom davat tako...
jednom u 100 god se sjetili dat 5 besplatnih poruka. i sad lafo da dopune po 10, djesi sta ima... :D
al et opet ima onih sto su se ponadali... hehehe
a opet je tu telekom dobar bio, kolko li je raje samo poslalo...
 
Član
Ja dobio poruku i proslijedio dalje pet puta..Ako dopune dobro je,cenera dobar,ako ne dopune jebo pola marke :D Draze mi je halaliti pola marke nego da ostalima dopune po cenera a ja da nisam slao hahaha
 
Član
Prva nelogicnost u poruci je to da je 10. rodjendan BHTelecoma bio prije mozda 3mjeseca kad je Dino Merlin promovisao pjesmu:Otkrit cu ti tajnu", bilo slavlje u Zetri...
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top