Riich G6 : nova limuzina iz Kine

Riich G6 : nova limuzina iz Kine

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Riich-G6-Chery%20r.jpg

Kineski Chery Automobile je najavio lansiranje dva nova podbrenda (nazvana Riich i Rely), koji će kupcima u najmnogoljudnijoj zemlji sveta ponuditi paletu automobila više i luksuzne klase.

Za sada je predstavljen samo Riich G6, luksuzna limuzina dužine 5 metara, za čiji pogon se brinu dva benzinca (oba zadovoljavaju Euro4 normu i oba iz sopstvenog razvoja kineske kompanije).

Manji, 2,0 litarski četvorocilindrični turbo raspolaže sa 125kW/170KS pri 5500 o/min, a veći 3,0 litarski V6 agregat ima 143kW/194KS pri 5500 o/min.
Riich-G6-Chery.jpg

Chery sa ovim modelom (i ostalima koji slede) namerava da konkuriše modelima BMW-a i Audija (bar na kineskom tržištu), a to potvrđuje i bogata oprema za Riich G6, koja, između ostalog, obuhvata i Bi-xenon prednja svetla, LED zadnja svetla, set vazdušnih jastuka i vazdušnih zavesa, TPMS sistem za nadgledanje pritiska u gumama, kameru za vožnju unazad, el. podešavanje sedišta i retrovizora i sl.

U kratkoj vesti nažalost nema informacije koliko će Riich G6 koštati u Kini.
Riich-G6-Chery%20e.jpg
 
Član
jel ovo kopija bentley-evog amblema,znaka?:icon_rolleyes:
a meni extra izgleda,za jednog kineza...jedino felge su malo vece trebalo bit,ko da je na 13-kama...ne idu uz velicinu auta...ovi kinezi strahovito brzo napreduju...prednost ostalih proizvodjaca je jedino reputacija,mislim da ce ih kinezi cak i po kvalitetu ubrzo stici,ocito ulazu dosta u autoindustriju...da mi neko da ovo i nekog evropljanina,bez amblema,izgledom bih se dobro zamislio kojeg bi odabrao...
 
Član
edoze je napisao(la):
jel ovo kopija bentley-evog amblema,znaka?:icon_rolleyes:
a meni extra izgleda,za jednog kineza...jedino felge su malo vece trebalo bit,ko da je na 13-kama...ne idu uz velicinu auta...ovi kinezi strahovito brzo napreduju...prednost ostalih proizvodjaca je jedino reputacija,mislim da ce ih kinezi cak i po kvalitetu ubrzo stici,ocito ulazu dosta u autoindustriju...da mi neko da ovo i nekog evropljanina,bez amblema,izgledom bih se dobro zamislio kojeg bi odabrao...

Sta ti je, gdje bi kinezi nesto kopirali:D
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top