Revere London Range Rover Sport

Revere London Range Rover Sport

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
revere-london-range-rover-sport-3.jpg

Prvi projekat nove tjuning kuće Revere London je još luksuznija varijanta Range Rovera Sport, koji se posle njihove dorade odlikuje atraktivnijim izgledom i naravno snažnijim motorom.

U pitanju je inače 4,2 litarski V8 agregat sa kompresorom, ovde pojačan na 305kW/410KS (reprogramirana elektronska kontrolna jedinica motora). Što se izgleda tiče, Revere London aero body kit sadrži drugačiji prednji branik, novu masku i bočne otvore za vazduh u boji karoserije, izmenjeni zadnji branik i nekoliko setova atraktivnih alu točkova.
revere-london-range-rover-sport-2.jpg

Ni unutrašnjost nije preskočena, odnosno kupac može da bira sa zaista dugačke liste za modifikaciju iste. To, između ostalog, podrazumeva kožu, volan sa alkantarom, pa i kišobrane sa posebnim držačima.

Paket promena zaokružuju još i novi izduvni sistem, jače Brembo kočnice i doterano ogibljenje.
 
Super Moderator
skoro ko moj jebo te malo mu fali :lol:
super je nema sta al i inace standard mi se vise svidja onaj obicni a ne sport najvise zbog onih usisa na blatobranima a i farove i stopki takodjer... onaj sport nije moj stil :D

a ovom maska nikakone lezi sto rece nodiash
 
Član
vvvvvvvvvvrrrrrrhhhhhh.. jebo sveeee..eee.. brate kako je moćan, a udoban meni se čini mogao bi i dan i noc spavat u onom čudu... kako je gledat udobno...:lol::cool::cool:

a pazite ovog.. mat boja aaaaaaaaaa

IMGP4679.jpg
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top