Restilizovani Kia C´eed : prve zvanične slike

Restilizovani Kia C´eed : prve zvanične slike

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
kia%20ceed%20888888.jpg

Nepune tri godine posle promocije, Kijin kompaktni model C´eed (rođak Hyundaija i30) je doživeo svoje prvo zatezanje bora, a nakon jedne fabričke teaser slike i nekoliko dobrih špijunskih, pred nama su konačno i prve oficijelne fotografije ovog redizajniranog modela iz C segmenta (zasluga za to inače pripada sajtu ceedclub.hu, a dodata je i slika unutrašnjosti sa sajta auto.cz).

Kao što se i očekivalo, dizajneri su C´eedu podarili izgled bliži novijim modelima korejske kompanije, a to se pre svega odnosi na doterani prednji deo sa upadljivim grilom i novim svetlima. Fejslift je takođe zahvatio i zadnji kraj i unutrašnjost (grafika zadnjih svetala, centralna konzola, prednji panel, volan).
kia%20ceed%208888.jpg

Redizajn se naravno odnosi na sve karoserijske varijante Cee'da (hatchback, Sporty Wagon i Pro_Cee´d), premijera je najavljena za septembarski IAA Salon automobila u Frankfurtu), dok prodaja startuje u oktobru.
kia%20ceed%2088888.jpg

Za sada su dostupne samo slike standardne hatchback verzije i Sporty Wagona, dok se fotke osveženog modela Pro_Cee´d tek očekuju.
kia%20ceed%20sw%20211.jpg

Što se palete motora tiče, tu najverovatnije neće biti promena, pa će u ponudi i dalje biti 1.4, 1.6 i 2.0L benzinci i 1.6 i 2.0L dizelaši.
kia%20ceed%2088.jpg

Više detalja sledi posle zvanične promocije.
 
Član
Straga mi verzija sa 5 vrata mnogo bolje izgleda nego prije, onako mi se nikad nije svidjala.

A i iznutra je vidim dobila mnogo sportskiju notu, taj coolerski volan... :cool:
 
za normalne potrebe neke i za nase uslove ovo nije lose auto, iz razloga sto je prilicno kvalitetan, finalna izrada je dobra, a covjek koji je sada glavni kontrolor kvalitete u Kia Motorsu je radio prije dugo godina u VAG grupaciji, tako da su postavljeni prilicno veliki standardi, druga stvar cijena je prilicno pristupacna, cini mi se za 19900KM se dobije 1.6 benz, klima, el. podzaci, abs, itd... fakticki za nezahtjevne kupce dobra stvar i pritom ne izgleda kao kanta, vec prilicno lijepo
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top