reparacija letve volana

reparacija letve volana

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Ovako, frend kupio audi a4 1.8T i nakon servisa koje je odradio hoce da rijesi i letvu volana koja je propisala...

Trazi jeli ima tko da radi reparaciju, znate li cijene koje se javljaju u tom poslu i koliko je to uopce preporucljivo??
 
Član
imas onog lopova jakara u brezi on ti jedini to radi nazalost...
ma ako moze nek kupi novu letvu to je najpametnije ili nek nađe polovnu..
ja sam reparirao letvu i nakon 14 dana opet propisala i onda mu opet odnio popravio i eto fala Bogu jos radi ali ne bih preporucio reparaciju...
 
Član
Daj jeli ima jos tko kakvih iskustava posto bas u brezi kolega i zvao covjeka i dogovara otici ujutro... da mu kazem nesto konkretno prije nego ode..
 
I mene intresuje ova tema :) Koliko su cijene i sta, kakve su nuspojave kad propisa letva? Kako se manifestuje :)
 
Član
da zaboravio sam reci nakon sto mi je propisala nakon 14 dana morao sam opet platiti ponovo reparaciju jer mi nije on ugradjivao letvu vec sam mu je donio samo pa nakon reparacije ugradio opet a nidze vezze ovlasteni servis je ugradio ali nema vezze lopov je to teski najgore je kad seljak radi nesto sto niko ne radi i nemas izbor...
nek ti jaran potrazi po otpadu polovnu letvu to mu je najpametnije ili ako ima pare nek poruci novu tako ce jedino biti rahat
 
Član
dobro dobro nema galame ;)

reci cu frendu ali mi se on vec namrdao na tu reparaciju a jos ja nisam nasao pozitivno iskustvo sa tim ali eto ne radi se o meni i mojim novcima...

inace i njemu majstor trazi 350 do 400 KM za repariranu letvu.


Ako bude kralju nekih promjena posaljem ti ja PM da mi broj das pa se dogovorite vas dvojica :)
 
Član
dolazila je kod mene raja sa tim problemom i slao sam letvu kod jakare i ista stvar se desavala problem je u tome sto ode manzetna i unide voda i korozira nagrize je hrda on je samo prepolira i stavi nove gumice posao pravo bezveze naj bolje je ako ima ko polovnu i opet treba inju provjeriti dali je hrdava naj bolje je kod kareta uzet i ugraditi
 
Član
pa taj majstor mu je i rekao da ce mu on uzeti njegovu a dati mu neku iz istog auta samo repariranu.. to on valjda tako radi

iako meni to sve sumljivo, najbolje uzeti novu jer je u NUIC autodijelovi 714KM... dok je u JURPROM 950KM

ma sta cu mu ja, vec se namrdao pa necu sad u zadnji tren da mu dajem savjete.. sta god kasnije bude bice ja kriv :lol:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top