Reparacija bosch pumpe ili je mozda od necega drugog

Reparacija bosch pumpe ili je mozda od necega drugog

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Reparacija bosch pumpe

cujem radi neki covjek u Tuzli

ako neko ima broj telefona ili neki info...

Audi a6 2.5 tdi
tesko pali, jedva upali... bijeli dim iz auspuha, nece uz uspon da ide i vuce...gubi snagu,
prije toga je vozen na rezervi i to bas skoro do kraja ...
nasuli gorivo i od tada tesko pali, i tako 3-4 dana i onda uopste nece da upali
a i kada upali ruzno radi ...
 
Član
prvo dijagnostika pa onda reparacija da ne bacas pare nemora bit do nje a tip u tuzli je alija i vrlo ti je skup bolja opcija ti je zufer u donja seoca visoko 032 749 100
061 137 002
 
Početnik
meni to mirise na nesto drugo po cemu je poznat taj motor,a to je da je gospodin preskocio
 
Član
auto je u ovlastenom servisu
rekli su da je pumpa
ali ne mogu sa sigurnoscu da potvrde (ali su prilicno sigurni da je ona)
 
Član
Čovjek u Lukavcu extra majstor za te stvari zove se Osman br nemam ali nije problem da se nađe meni je radio auto duplo bolje ide a i nije pretjerano skup a dobiješ i garanciju za urađeni posao
 
Član
meni je malo sumljivo i sve mislim da ovi hoce u servisu da navuku na bosch pumpu

ja sam dan prije kacio auto na dijagnostiku i nije bilo gresaka
upalili smo ga i sve OK samo sto je malo teze upalio
ali je isao normalno
i posto nismo utvrdili sta je (a svi mislimo da je nesto do dovoda goriva...posto je vozen skroz do kraja rezerve ako to sta znaci, i od tada se pojavio problem)
i icemo do servisa
auto ide normalno i dodjosmo do uspona i sto je jaci uspon auto gubi snagu
kao da mu je pumpa u rezervoaru crkla pa ne moze da dopremi dovoljno goriva...


ne znam nista sad
zao mi rodjaka
ne bih da izleti veliku lovu bezveze
 
Samo odvucite auto kod nekog ko ima kvalitetnu dijagnostiku i sve ceš znat odmah, nista prije toga ne dirati.
Prava dg vidi i protok goriva kolikcinu ubrizavanja isvasta nesto
 
Početnik
nije muzafer nego zufer tj njegov brat senad @miki imas gore broj telefona nazovi i pitaj
 
Član
Treba prije svega provjeriti pumpu u rezeroaru jedna je preljevna a jedna dobavna prema filteru pošto se radi o modelu 4 motion ako jedna od pumpi zašteka auto ne smije ostati sa manje 20 litara goriva.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top