Renault Wind Gordini

Renault Wind Gordini

Član
renault%20wind%20gordini%201.jpg


Francuski Renault će uskoro kupcima ponuditi i Gordini verziju modela Wind.

Ipak, ni Wind Gordini se tehnički neće razlikovati od postojećih Wind verzija, već praktično predstavlja novu opciju sa specifičnim bojama i opremom, novim točkovima i elementima unutrašnjosti.

U prošlosti je napravljeno oko 200.000 automobila sa Gordini oznakom koji su se, između ostalog, odlikovali i tipičnom plavom bojom sa dve bele trake i sa četiri prednja svetla.

Malte Blue plava boja i bele Gordini trake odlikovaće naravno i novi Wind Gordini, uz dodatak plavo / belih alu točkova i doteranog enterijera (crno / plavi kožni volan sa belim trakama, crno / plava sedišta...).

renault%20wind%20gordini%2011.jpg


Wind (dužine 383 cm) pokreću benzinci 1.2 TCe sa 100KS i snažniji 1.6L sa 133KS.

Više detalja o Windu Gordini međutim tek sledi.
 
Phantom: tebi se obraćam : da nisu ukinuli reputaciju sad bi dobio 2 minusa, zato jer si postavio ovu spodobu među novitete. :D :icon_smile:

Ovaj Wind je jedno od najodvratnijih i najružnijih auta novijeg doba. :smajli29:
 
Ja sam ga vidio uživo i zbog toga sam napisao ono šta sam napisao, stojim iza svake moje riječi o ovom autu. Jednostavno taj auto uopće nema izgled. Ne znam kako bi to drukčije opisao. :icon_smile:
 
Član
Porschefan je napisao(la):
Phantom: tebi se obraćam : da nisu ukinuli reputaciju sad bi dobio 2 minusa, zato jer si postavio ovu spodobu među novitete. :D :icon_smile:

Ovaj Wind je jedno od najodvratnijih i najružnijih auta novijeg doba. :smajli29:

sad mi ja trebo i vijesti probirat koji se tebi svidjaju
 
A jesi i ti neki, pa zezam te malo, šta se odmah ljudiš, vidiš li ovog zelenog i žutog pored, šta znače?
 
Top