renault R-5 vs buraz

renault R-5 vs buraz

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
pravila se znaju
Rok do 04.februara do 23:59!
Sretno!

03fo6.jpg


1600x1200
http://www.netcarshow.com/volkswagen/2004-golf_1.6_fsi_5door/1600x1200/wallpaper_03.htm
 
Član
hmm lijep golf... nazalost iz nekog razloga nece da mi otvori hi-res, al ovako ti mogu rec da ti sve dobro sem prednje gume, nju si nekako osjeko, nije bas "okrugla". ostalo je dobro...
 
Član
TuLe je napisao(la):
onom drugom paru sam pozelio srecu, pa bi red bio i vama da pozelim srecu...

nakon svega sto si napiso trebo si dodat jos i "sretno" .... jer ovako im bas i nisi pozelio srecu, samo si reko da bi red bio da im je pozelis .... a sto se tice rada stvarno mi se svidja sta si uradio .... sam josh da vidimo konkurenciju ....
 
Član
eddo je napisao(la):
TuLe je napisao(la):
onom drugom paru sam pozelio srecu, pa bi red bio i vama da pozelim srecu...

nakon svega sto si napiso trebo si dodat jos i "sretno" .... jer ovako im bas i nisi pozelio srecu, samo si reko da bi red bio da im je pozelis .... a sto se tice rada stvarno mi se svidja sta si uradio .... sam josh da vidimo konkurenciju ....

moras ti i u jajetu nac dlaku...
 
Član
trazim neku manu da mu nadjem, al ne mogu... fakat svaka cast... pogotovo felge obaraju s nogu, jos kako si ga nazad prosirio i sve svaka cast... moj glas ide za:

emir_89
 
a broji li se sta ko prvi postavi??????
salim se naravno:D
et ja da glasam glasao bih za imenjakovog buraza al mi nedaju da glasam
svaka cast konkurenciji
 
R-5: bijelo je lijepo.. ne znam sta bih jos mogao da ti kazem a da zvuci kao fantastican rad.. :)

Emir: fino fino.. ima jos ipak mnogo greski ali nije ni bilo puno vremena za rad pretpostavljam..bolje izgleda od bjelca... :)

datje svom uratku ime!!
ako to ne uradite do ponoci ne priznajem pobjednika.
 
Ja iz nekog razloga ne vidim vase slike (vidim orginalni golf na vrhu stranice i u ostalim postovima mi otvara slike normalno, ali vasih nema)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top