Renault Megane Coupe

Renault Megane Coupe

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Putovanja.ba
Administrator
GalleryImageThumbnail.aspx

GalleryImageThumbnail.aspx

GalleryImageThumbnail.aspx

GalleryImageThumbnail.aspx

GalleryImageThumbnail.aspx

GalleryImageThumbnail.aspx

GalleryImageThumbnail.aspx
 
Putovanja.ba
Administrator
Manje od mjesec dana nakon otkrivanja novog Meganea, Renault je na domaćem terenu predstavio sportski nastrojenu kupe izvedu…

Megane Coupe namijenjen je strastvenim vozačima. Narav mu otkrivaju veliki otvori za zrak sprijeda na čije se linije nastavljaju svjetla, koja mu jamče prepoznatljivost. Izbočen poklopac motora pruža se do ukošenog vjetrobranskog stakla, a padajuća krovna linija i strmo odrezano stražnje staklo kreiraju dinamičnu siluetu. Uz britkiji dizajn i par vrata manje, ključna razlika u odnosu na osnovnu inačicu je u 12 mm nižem ovjesu, krućim oprugama i amortizerima.

Iako priziva sladokusce i ljubitelje brzine, Megane Coupe dolazi s istim motorima kao i standardni Megane s petorim vratima. U ponudi su dva 1.6-litrena benzinca sa 100 i 110 KS te 2.0 koji razvija 140 KS. Sljedeće godine poleta motora bit će obogaćena turbobenzincima TCE 130 i TCE 180. Standardno će se ugrađivati ručni 6-stupanjski mjenjač, a kao opcija bit će dostupan CVT automatik. Ljubiteljima dizelaša na raspolaganju će biti pet agregata snage od 85 do 130 konja. Ponuda će uskoro biti proširena motorom od 160 KS i ručnim mjenjačem te jedinicom od 150 KS s automatskim mjenjačem

Sjajno oblikovan interijer nudi najvišu razinu komfora i opremljenosti. Tu su digitalno izvedeni instrumenti, sustav ulaska i pokretanja vozila bez upotrebe ključa, bluetooth veza te mogućnost dodatka DVD satelitske navigacije s premium audio sustavom. Novi Megane Coupe stiže u europske prodajne salone već u studenom.
 
Član
Kao sto rece Black interijer extra, a sa izvana je super odlicna baza za prerade, samo malo maste i mrcina ima da bude ;)
 
Član
Kad sam vidio prvu sliku iznenadio se, svidja mi se, druga, pa i nije nesto, i dalje, i dalje, unutrasnjos na mjestu to mi se stvarno extra svidja i sve ukupno malo dorade i extra ce to vozilo biti
 
Legend
Barem ovaj zna gdje je posao, onaj prethodni zadnji dio uzasan, nisi znao jel poso ili doso.

Meni fino izgleda. ali treba ga vidjeti i uzivo.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top