Renault Laguna Moze LOCK!!

Renault Laguna Moze LOCK!!

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Ev da svoj nick jos malo obogatim.
Znaci kao Renault_fan posjedujem jos jednog renaulta pored 21-ce.
Rijec je o Renault laguni 1,8 rt.
SAsvim zadovoljan auticem i to je to...

Slike su jos sa net-a dok je bila u oglasima autokuce,ali uslikat cu ja nju i u dvoristu jednom heehe......

Za auto nema nikakve planova osima poradit na ostecenom dijelu kojeg ce te vidjet ispod spojlera i branik prednji....et:icon_smile::icon_smile::icon_smile:

.........
 
BHT Ovisnik
RE: Renault Laguna RT 1,8

fina je,al zar nije joj zadnja godina 2001,kako ces je uvest
 
Član
RE: Renault Laguna RT 1,8

Jarane sad je produzeno mogu se auta uvesti stara do 10 god znači 99 pa nadalje
 
BHT Ovisnik
RE: Renault Laguna RT 1,8

znam da su o tome govorili,al nitko nije potvrdio da je to vec pusteno
 
RE: Renault Laguna RT 1,8

hehe necu je ni uvozit,stari mi tamo radi tak da ce tamo bit registrovana....:icon_confused: ona je vise od starog za put i to.
Ali i moja kad dodje u bosnu hehe....mene sluzi moja 21-ca
 
Član
RE: Renault Laguna RT 1,8

Super auto.. mi smo prije imali takvu ali karavan.. 2,0i automatik... na kickdownu propinje se koliko cupa... ekstra auto..:cool:
 
RE: Renault Laguna RT 1,8

Trozic je napisao(la):
dobro očuvana čim je iz kopra ;)
nek je sa srećom :123:

hehe....ocuvana je,mada je stajala 3 mjeseca pa se samo nakupilo prljavstine u njoj...pa ev dva dana za redom pijem krv svoju da je ocistim....hehe
Danas zamijenjeno ulje,filter ulja,svjecice....ulje serva dodato...
A sutra ide na mali popravak,nekad nece da upali.
 
RE: Renault Laguna RT 1,8

nisam nesto ljubitelj renoa,al me rodak provozao u istom takvom,i ide prejebano.

i pozdrav za slovenca,za koji dan i ja vozem slo table,samo ja opet prikrivenog wv(seat ibiza)
 
RE: Renault Laguna RT 1,8

Golf 1 TDIntercoler je napisao(la):
nisam nesto ljubitelj renoa,al me rodak provozao u istom takvom,i ide prejebano.

i pozdrav za slovenca,za koji dan i ja vozem slo table,samo ja opet prikrivenog wv(seat ibiza)

;)
 
RE: Renault Laguna RT 1,8

Kako felge nisu mogle na mog renaulta 21,odlucio ih ostavit na laguni :icon_smile: ljepse izgleda 5x nego prije hehe...... znaci u pitanju su 205/50 R16 gumice i felgice
34e2ngm.jpg
[/img]
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top