Renault 21 2L Turbo PH1

Renault 21 2L Turbo PH1

'ajde narode da se ne ugasi tema , bar nešto da postavim ... :D
Ovako , naručio sam LED SMD sijalice za Renolicu , bar nešto da stavim od sebe , pored muzike što sam isto ubacio od sebe i svog keša.. :)
Naručene od člana foruma Nenada .. Svaka čast , sve preporuke ...


Uploaded with ImageShack.us



Uploaded with ImageShack.us

A evo i video kako radi woofer , iako nije na max pojačano ... :D
 
Poslednja izmena od urednika:
BHT Ovisnik
odlično,nadam se da si ga i unutra osvijetlio ?
kad budem dolazio ima da mi ga pokazes, da vidim koliki ti je :D
 
odlično,nadam se da si ga i unutra osvijetlio ?
kad budem dolazio ima da mi ga pokazes, da vidim koliki ti je :D
Hahahah , Cole ja tek sad' vidio poruku ... hahaha
NIsam skroz , nazad imaju 2 sijalice iza zadnje klupe, al' nisam imao keša za njih , a iznad vozača sam stavio :D
'ajde pokazaću ti , kad si naporan toliko ahah :D
 
Raja ovako, nije update niakakav ... Pošto je bilo svakakvih problema što se tiče finansija , pa se Renolica nije mogla raditi ... Pa je meni bio 18-ti rođendan , pa evo vozačka se uplatila , znate i sami koliko košta ... Pa problemi sa starim što se tiče auta , nismo se slagali za Renoa oko nekih stvari ... Pa sam odlučio kupiti drugo auto , tačnije Hondu neku ... Ali zbog neki ličnih problema , ne mogu ni Hondu više kupiti .. Pa je bolje uložiti to što imam u Turba.... Dakle treba mi velika pomoć , preporuka za mehaničara mi treba , moram naći nekoga ko će stvarno da ga uradi bez problema , sve pregleda , sredi i tako to ... Pare nisu više problem .... Poslije toga slijede felge neke , svhatite me da sam momak , i da imam potrebu malo da radim oko njega... Lako je vratiti njegove orginal felge , biće na sigurnom... Izgled isti ostaje , muzika već ugrađena , samo felge i lagano zatamljivanje stakala slijedi , vidjeti negdje da mi se uradi izduv čitav po mjeri , jer je ovaj otišao , zreo za mijenjanje...
Znači treba mi preporuka mehaničara , al' da me neće zajebati , pare nisu problem, ponavljam imam dovoljno za mehaničara ...
Hvala , čujemo se ubrzo :)
 
Top