Renault 19 1.7 f3n 54kw

Renault 19 1.7 f3n 54kw

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Da predstavim svoju trulju :D
Crne je boje, godina proizvodnje 1990, motor 1.7 sa 54 kw.
Automobil ima el. prozore, el. siber, centralno daljinsko zakljucavanje (IR), servo volan, i cd player.
Stvarno sam zadovoljan sa lakocom upravljanja, preglednošću kao i udobnošću. Svjetla su stvarno dobra. Motor je solidan, povuce kada treba, ali nista spektakularno, mada to mi nije primarno kod automobila. Vecinu vremena agregat se i ne cuje. Ono sto mi je super, pogotovo sto je automobil 1990 je sto posjeduje podesavanje visine vozackog sjedista, podesavanje naslona u lumbalnom dijelu, podesavanje naslona za glavu po visini i uglu, kao i podesavanje visine volana i farova. Idu i slicice.
26798210150675296365372.jpg


dsc0198aaa.jpg
 
Član
;) Ekstra autic,vozio sam ovakvoga dizela,sto ti kazes ima nevjerovatno udobno sjediste i vozacku poziciju a i fino idu.Ljep autic.
 
Član
Odrzavanje nije nesto skupo. Do sad nisam platio nijedan dio skuplje od 40ak markica. Motori su im veoma izdrzljivi. Kriticni dijelovi za pojavljivanje hrdje prag i to na njegovoj polovini otprilike i rucica svjetala tj ablend. Ostalo je ok, naravno zavisi od modela i dosadasnjeg odrzavanja samog automobila. Veoma je udoban ali se ne naginje previse a postize brzinu od oko 170 kmh (verzija sa 73 ks).
 
Član
Pa super. Evo ti jedna plaha stranica :D
http://www.renault19world.de/presentation/controller.php?page=facts_motor
 
Član
dobar rendzer, malo ih je na cesti da valjaju, ovaj tvoj mi se bas svidja, mogao bi se bas fino dotjerati;)
 
Legend
jako fin autic za vozit, dajo ima 1.8 ili 1.9 benz i mogu reci da pravo fino ide, lijep je jako za vozit, jako udoban i pregledan auto, ima dosta opreme, sve je na dohvat ruke..

bas funkcionalan
 
Član
Fala, bas tako. Ja sam bas danas bio na putu i super sam se izvozao. Uzivancija na krivinama ;D a ni na autocesti nije lose. Sasvim lijepo lezi i pri svojoj max brzini (nekih 170kmh). A moze se srediti, samo je pitanje koliko ce kod mene ostati. Zena bi neki manji autic.:icon_biggrin:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top