relej

relej

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
eh napokon nakon 6mj. nakanim se da vidim sta mi je maglenkama, i nadjem relej ispod suvozacevog pretinca.. samo ga dirnem kad ono prorade maglenke(gubi kontakt prljavi oni kontakti bili) i ja ih ocistim prikljucim ga opet i trepere maglenke dakle opet gubi kontakt, skuzim da su one zabice na koje se relej prikljucuje skroz prljave, zanima me smijem li ja promijeniti te zabice,posto su mi ove zabice u nekoj plastici na koje se prikljuci fino relej mogu li ja samo naci neke zabice,prerezati ove stare s plastikom i spojiti ove druge?? strah me da nebi sta zajebao pa hocu da mi kaze neko pametniji;);)
 
Član
Deyo je napisao(la):
Kontakt sprej...

ma i sva se sjebala ona zabica(ako se vec zove zabica nemoze mi u glavu uci) i uhvatila je kao korozija neka.. nevidim nijendo drugo rjesenje nego da presjecem ove originalne i nadjem neke druge pa spojim
 
smijes to uradit drug,samo pazi da nezamjenis koju zabicu,jednu po jednu zicu i odma vracaj gdje bilo.na kraju svaku tu zabicu posebno izoluj(izolir trakom);)
 
Član
Najbolje drug elektricaru otidji...Nemoj se naci uvrijedjen ,ali on ipak zna bolje..Ipak je to njegovo zanimanje ;)
Da sta nebi ti slucajno zeznuo...
 
Član
ma radio sam ja to ba na skuteru.. nego me bilo samo strah radi tih plastikica st osu zabice fiksirane ali cu sutra to odraditi ja sam, ja sam elektricar boni:icon_biggrin::) bgm
 
Član
zar nije lakse necim procackat, kao izgrebat, tj. da skines taj sloj hrdje (korozije)...i mora radit...ne moze metal nikad skroz korozirat...uzmi serafciger i trljaj da malo ocistis kontakte...
 
Član
Faya_M5 je napisao(la):
zar nije lakse necim procackat, kao izgrebat, tj. da skines taj sloj hrdje (korozije)...i mora radit...ne moze metal nikad skroz korozirat...uzmi serafciger i trljaj da malo ocistis kontakte...

pa dobro to mi je najlaksi nacin i to cu sutra pokusati ali prvo moram pogledati moguli iz te neke plastike izvuci te zabice, a eno isao sam sad do auta i upalio maglenke i dzao 3-4min. negase se, ali cu ipak ocistiti sve.. ja sam mislio da je u necem vecem problem ja sam se prije 4-5mjeseci toliko bio zauzeo za to nema sta nisam provjeravao cak isao na nekoliko auto-otpada trazio prekidace(mislio da je do njih) pa vozio elektricarima nikad nisu imali vremena sta ce to je sica za njih ali ev napokon da se nakon duzeg vremena nakanim i da rastavim pola unutrasnjosti auta:icon_biggrin: sutra vas obavijestim kako je sve proslo;) ..sedmina sutra majki pa cu pokusati uzeti sebi nesto vremena da se pozabavim tim i da pogledam:cool:
 
Član
slobodno samo nabavi dobra klijesta za stopice i i stopice nemoj supacke i izolir i jednu po jednu polako mores ti to i ocistit ali ces imat uvjek problema jer zna bit u stopici kabal zelen i kad nije dobar spoj tu je grijanje pa ti sam odluci
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top