Relej za grijace i zmigavce golf 2 1.6D

Relej za grijace i zmigavce golf 2 1.6D

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Zna li neko da li su na istom releju spojeni grijaci i zmigavci,jer mi se ispraznio akumulator i kada sam pokusao da verglam akumulator nije imao snage a u releju od grijaca je pocelo neprestano zujati a primjetio sam i da mi ne rade lijevi zmigavci..U pitanju je golf 2 1.6D!!
 
Član
nisu na istom releju,a relej grijaca ti zuji jer je akomulator prazan i nema dovoljno snage da izbaci relej jer su aktivirani grijaci koji mu dodatno crpe stuju.Napuni akomulator i gas.A sto se tice zmigavaca pogledaj osigurac.:cool:
 
Član
code: KR je napisao(la):
nisu na istom releju,a relej grijaca ti zuji jer je akomulator prazan i nema dovoljno snage da izbaci relej jer su aktivirani grijaci koji mu dodatno crpe stuju.Napuni akomulator i gas.A sto se tice zmigavaca pogledaj osigurac.:cool:
Napuni sam danas akumulator i za sada radi sve i zmigavci, vidjet cu sutra kako ce se ponasati akumulator!Ipak hvala na pomoci ;)
 
Član
Opet mi se danas desilo da mi se akumulator ispraznio 5-10 minuta:icon_question:. Vozio sam danas normalno i ostavio golfa na 5-10 minuta i kad sam probao da upalim nece ni da zavergla, upale se one sijalice crvene ali slabo svijetle.Otpojim alarm konto do njega kad isto..,pipnem klemu + ona skoro vrela i onda pipnem unutra rele od grijaca kad i on vreo.E sad, da li je moguce da je ostao ukopcan rele od grijaca i da mi je tako brzo izvukao akumulator?:icon_question:
 
Član
golff je napisao(la):
Opet mi se danas desilo da mi se akumulator ispraznio 5-10 minuta:icon_question:. Vozio sam danas normalno i ostavio golfa na 5-10 minuta i kad sam probao da upalim nece ni da zavergla, upale se one sijalice crvene ali slabo svijetle.Otpojim alarm konto do njega kad isto..,pipnem klemu + ona skoro vrela i onda pipnem unutra rele od grijaca kad i on vreo.E sad, da li je moguce da je ostao ukopcan rele od grijaca i da mi je tako brzo izvukao akumulator?:icon_question:

ostao relej upaljen,nije izbacio grijace.zamijeni relej pod hitno
 
Početnik
ne nisu na istom releju.. eto ovaj prvi post lik je objasnio fkt svaka cast..
a to sta ti prazni akumulator moze biti i nesto drugo ;) mozda i ona mala
sijalica u gepeku ili bilo sta drugo :)
 
Član
Skinuo sam ovaj rele i otvorio i vidio sam da ima jedan limić koji ja mislim sluzi za ukopcavanje grijaca, i on je bio spojen, malo sam podigao vise taj limić i ocistio kontakt na njemu, i zasad radi! Ako me jos jednom sj*e kupujem novi:icon_mad:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top