relaxx take it easy :):) nervozni rus

relaxx take it easy :):) nervozni rus

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
1. klip ja debila poprsko ga faks a on razbije kopir masinu:icon_rolleyes: :D

2. klip :lol::lol: nije dobio platu garant :lol: a ovo gadjanje monitorima sminkaaaa ajmo svi
 
Početnik
Ja sam sada ozbiljno zabrinut. S obzirom da nasa draga Bilosto takodje radi u kancelarijskom okruzenju, bojim se da za nekih godinu-dvije ne osvane slican klip (sala). :cool: :lol::lol::lol:
 
Početnik
BLACK KNIGHT je napisao(la):
Ja sam sada ozbiljno zabrinut. S obzirom da nasa draga Bilosto takodje radi u kancelarijskom okruzenju, bojim se da za nekih godinu-dvije ne osvane slican klip (sala). :cool: :lol::lol::lol:
hahaahhahahaahah

ma jok... ja sam ti veoma mirno i miroljubivo stvorenje... a ne razbijam stvari okolo, jer volim da je sve uredno (zato se samo malo nerviram kad ovi oko mene ostavljaju svasta za sobom, pa ja okolo hodam i kupim hihihihh)

ali... ne... od mene eventualno moze neki klip da izadje kako autom gazim nekog, to je vec moguce, jer se strasno iznerviram na ulici i psujem i glasno govorim (da ne kazem da vicem) i zaista cu jednom u nekoga da se zaletim autom, da ga skrsim totalno!

samo kad mi pukne flim... nesto slicno kao ovim a sto puce na ovim klipovima hihihihhi
 
Član
http://www.youtube.com/watch?v=SaVdyOX3isY&feature=related


evo jos jedan prelud :D:D mogu mislit kolko ga je ispizdio ovaj :D:D
 
Član
oj hljebe...ovom drugom sam se najvise ismijo...onaka idiot ne treba radit nidje...a i ostala dvojica su jaka, samo rusi onakvi mogu bit...
 
Član
bojim se da bih i ja nekad mogao ovakav ispad imati...
cesto mi dodje da ustanem i popizdim kad mi neka situacija ne odgovara, ali evo jos uvijek se mogu suzdrzati...
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top