registracija vozila

registracija vozila

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
kako do sad nikad nisam registrovao auto prije isteka registracije, već uvijek nakon, interesuje me koji je rok u kojem se može registrovat vozilo prije samog isteka? može li se danas registrovat auto za dvije godine npr? ako je glupo pitanje, halalite... :icon_rolleyes:
 

S84

Član
nemozes reg za 2 godine nit ista slicno..ali mozes ranije otic u osiguranje i sredit policu i regu bez problema..nema nekog roka moze i mjesec dana ranije...
 
Početnik
moze ranije,opet ti se racuna od isteka, a na dvije godine ne znam,mozda al da odes na tehnicki i naredne godine...
 
Član
Kod mene stari vodi jednu podruznicu osiguranja...i moze se prije isteka roka,s tim da ce ti novo osiguranje krenuti od isteka... aa nezz bash mozes li te dvije god prije...
 
Član
nije covjek ja mislim mislio NA dvije godine, nego ZA dvije godine...misli od isteka da prodju dvije god (ako sam ja dobro razumio)...ako je to, onda mozes, al moras nove tablice uzimat, a stare vratit...
 
Član
homer je napisao(la):
kako do sad nikad nisam registrovao auto prije isteka registracije, već uvijek nakon, interesuje me koji je rok u kojem se može registrovat vozilo prije samog isteka? može li se danas registrovat auto za dvije godine npr? ako je glupo pitanje, halalite... :icon_rolleyes:
Mislim da je mjesec dana poslije isteka reg. rok da produzis reg., preko toga moras mijenjati tablice, nanovo reg...
 
Član
ok, hvala vam na svim informacijama
iako me najviše interesovalo koliki je rok prije samog isteka registracije, dakle ako mi registracija ističe 1.septembra 2009, mogu li ja registrovat auto 1.jula ili augusta 2009. npr... a koliko vidim po vašim komentarima, čini se da je to izvodljivo. ;)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top