RedBull X Fighters

RedBull X Fighters

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Nisam vidio da ima vec tema, jel bio neko tamo veceras?

Ovi sa motorima su ekstra, malo je rec da skacu, vise da lete :)













 
Član
Pa zaleti se sa Daciom, sta cekas :) Ja prodjoh autom maloprije, nisam vidio rampu. Neki kombi je crveni stajao gdje je bila rampa, mozda su je samo pomjerili, jer nisam ja previse obracao paznju :icon_confused:
 
Član
Pa sta je ovo bilo :S

Cuo sam na novoj TV da ce biti i u Sarajevu ali nisam znao kad , nije bilo nikakve najave :S
 
Član
Bilo u 8h kod Narodnog pozorista, trajalo nekih satic vremena, bili su i stunteri sa biciklima, no motori su imali glavnu rijec. I ja sam cuo na Novoj TV da ce biti u Sa, al nisam znao kad. Pita me jaran danas hocemo ic na to, da nije rekao, nebi ni ja pojma imao... :icon_rolleyes:
 
Član
Bio s djevojkom veceras slucajno prolazili i vidimo pa se parkirali . . . prejako bilo momci nevjerovatni fkt adrenalin nevjerovatan uzivo 19231291239 puta bolje izgleda neg na tv:cool::cool:
 
Član
VR6Boki je napisao(la):
Pa zaleti se sa Daciom, sta cekas :) Ja prodjoh autom maloprije, nisam vidio rampu. Neki kombi je crveni stajao gdje je bila rampa, mozda su je samo pomjerili, jer nisam ja previse obracao paznju :icon_confused:

ma nema potrebe bez rampe il s njom ja letim svakakoo
 
Putovanja.ba
Administrator
Bio, vidjeo, odusevljen, organizacija na nivou, treba nam jov ovakvih dogadjaja.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top