Reci NE Junk Food-u!

Reci NE Junk Food-u!

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
<object width="450" height="370"><param name="movie" value="http://www.liveleak.com/e/083_1221653563"></param><param name="wmode" value="transparent"></param><embed src="http://www.liveleak.com/e/083_1221653563" type="application/x-shockwave-flash" wmode="transparent" width="450" height="370"></embed></object>

Meni ga je zao :icon_cry: ako nista barem je "sjeo".
 
Član
a i on vala hajvan,sto ne kupi bmw 7,rolls royce,audi a8,mercedes s,a ne guzvat se po kuntacu i ovoliko patit,svi mu se smiju,ako ima para za kuntaca,ima i za svabu nekog
 
Početnik
e, jadan covjek... pa, sigurno ima nekih problema, a ovdje sega... nemojte tako, nisu amerikanci dzaba predebeli... oni moraju biti depresivni i svoju tugu utazivati u hrani... uzimam njih kao primjer, jer su najdeblja nacija na svijetu... no, ne zaostaju puno ni europljani...

svi debeli ljudi imaju neki problem i onda jedu da (nakratko) animiraju hormon srece (da sad to malo banaliziram)... a onda upadnu u vrzino kolo iz kojeg ne mogu da se iscupaju... opcenito, debeli su ili siromasni (ali ne siromasni kao ovi nasi ovdje, sto nemaju sta da jedu, nego siromasni koji vani nemaju para za meso i zdravu hranu, pa se deru picama, kebabima i ostalim gotovim jelima, koja su jeftinija od pripreme...) ili su dobro emotivno poderani... neredovan seks, nenormalno radno vrijeme, nedostatak prijatelja, nestabilnost, neispunjenje ambicije... sve su to stvari koje dovode do debljanja...

debela osoba ima problem, ona nije sretna sto je debela... nema smisla govoriti da ce neko smrsati ako to zeli, jer nije to tako jednostavno... psiha je cudna stvar...

nemojte se rugati i smijati debelima ili onesposobljenima na drugi nacin... zna se priroda ruzno poigrati i vratiti...
 

IGY

Član
poenta je u tome, sto je svjestan toga a opet kupuje ovako mali autic, ima i puno vecih autica, a uz to da su i brzi...
 
Početnik
shvatam ja poentu... medjutim, on - u svojoj zelji da bude "normalan" - kupuje auto za koje je NARAVNO svjestan da ne moze stati, ali on pokusava da nahrani svoju dusu... you know... on je stao u njega, napatio se, a zatim se vraca u svoj zacarani krug i sad ce da se dobro najede, da se rijesi problema koji mu je nastao u glavi jer se zaglavio... zalosno, to je poenta onoga sto sam ja napisala...
 
Član
Hahhahahahha :D:D

Meni ga nije ni sekunde zao, debljanje nije bolest, los nacin zivota, slab karakter, ja se drzim one sam pao sam se ubio :)

Kako u japanu nema debelih ljudi? Nije zato sto nemaju sta da jedu, vec sto debeo covjek kod njih nemoze uspjeti nikako, ko ne zna da vodi racuna o sebi kako ce vodit racuna o nekom preduzecu, odgovornom poslu etc... :D

A kauntac je bonbona, meni jedan od najljepsih i najsexipilnih automobila ikad :D
 
Početnik
eeee, har3... japanci imaju potpuno drugaciju kuhinju... nije komparativan primjer, ali nikako...
 
Član
bilo kako bilo covek nek uziva kako mu se to dopadne i kako mu je volja jednog dana i deblji i mrsavi ljudi ce umreti i otici u drugi svijet pozzdrav
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top