RDSport RS35 Biturbo BMW 335i

RDSport RS35 Biturbo BMW 335i

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
RDSport-RS35-Biturbo-BMW-335i-1.jpg

Tjuner RDSport je lansirao novi RS35 Biturbo paket namenjen BMW-u 335i Coupe, koji podrazumeva poboljašnje njegovog izgleda i performansi.

Što se vizuelnih promena tiče, za to se brinu Tornado body kit (prednji branik od karbon fibera sa većim otvorom za vazduh, novi pragovi, karbonska kućišta za svetla za maglu, revidirani zadnji branik), RD2 Monoblock točkovi sa Pirelli P Zero Nero gumama, aluminijumske pedale i ručica ručne kočnice, novi brzinomer i patosnice, a deo paketa su i modifikovano ogibljenje (napred niže za 25 mm, a pozadi za 20 mm) i sportski izduvni sistem.

Snaga motora je kod RDSport RS35 Bitubo modela podignuta na 414 konja i 548 Nm obrtnog momenta, a zasluga za to pripada, između ostalog, revidiranoj elektronici, novom interkuleru i pomenutom novom izduvnom sistemu.
RDSport-RS35-Biturbo-BMW-335i-3.jpg
 
Super Moderator
335i... moj auto snova i plan moje buducnosti ako bog da :cool: samo sedana sa 4 vrata bijelog i komplet stock i njegove stock felge ofarbane u crno :D
ovaj 335i lako dere M3 novi a stock 335i dere starog M3 e46 :D
ovaj je extra nema sta... al kolko kosta prerada boga pitaj :D ja bi preradu uradio samo na motoru a izgled ostavio orginalan :D

 
Član
allroad je napisao(la):
335i... moj auto snova i plan moje buducnosti ako bog da :cool: samo sedana sa 4 vrata bijelog i komplet stock i njegove stock felge ofarbane u crno :D
ovaj 335i lako dere M3 novi a stock 335i dere starog M3 e46 :D
ovaj je extra nema sta... al kolko kosta prerada boga pitaj :D ja bi preradu uradio samo na motoru a izgled ostavio orginalan :D


jest da ga dere vjerovatno,al M je M...
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top