RAZBILI SU KONKURENCIJU NA NURBURGRINGU -BMW M4 GTS

RAZBILI SU KONKURENCIJU NA NURBURGRINGU -BMW M4 GTS

Član
A 'dje manuelni mjenjac :D:eek::mad:
Moj druze manuala vise nema nazalost, sve prelazi na ovo i vise se ne gleda uzitak i osjecaj nego neke bezze cifre, sa manualom ide za 4.8 do 100 a sa ovim automatic mjenjacem (tiptronic bla bla) ide za 4.6 do 100, mada nemi to ne igra ulogu neku jer ja to auto kas bi uzeo (ne ovo haha) i ovog kad bi uzimao ako bi bilo izboraanual uzeo bi opet manual, a auto nit bi vozio na stazi nit bi se sada utrkivao po gradu ili nekim autoputevima, mozda ovako neka potezanja kratka i to i vozio bi ga svakodnevno tako da mi te stotinjke bas i ne znace puno, vise uzitak i osjecaj mi je bitan. Sada tebe vozi auto a ne ti njega...
 
Član
Ja bi vise volio da su isli 4sekunde sporije ali da su napravili auto poput e46 csl-a
 
Član
Ajmo sad listu zelja ko bi sta volio....ja bi volio da su kozni dvosjed nazad stavili bla bla

Ovo je cisti makrketing i nista vista...dokaz da mogu napravit itekako brz auto i to je to...kupt ce ih jebeni fanatici s dubokim djepom koji ce ga mozda vozit par puta al im vishe znaci da ga imaju u svojoj garazi radi kurcenja...
 
Član
Ful sjedista, bez spojlera i kaveza. Projekt auto koje su gospoda u aston martinima i ferarijima cesto podcjenjivala misleci da se radi o emovima ili obicnim 330 na putevima
 
Član
Koncepcija je ista to sto ti navodis su neki detalji. Csl je jaci laksi track auto kao i gts . Razlikovao se od obicnog m3 isto po detaljima .
 
Član
"hauba od ugljeničnih vlakna (teška samo 2,5 kg), prednji i zadnji spojler od ugljeničnih vlakana, "ogoljenija" unutrašnjost sa laganim trkačkim sedištima i alkantarom (zadnja sedišta su inače izbačena), karbon-keramičke kočnice, modifikovao ogibljenje i upravljaćki sistem, BMW Active M diferencijal..."
 
Top