rave land xab 5000 MKII pomoc oko izbora...

rave land xab 5000 MKII pomoc oko izbora...

Član
imam gore navedeno pojacalo mislio sam uzeti ali me interesuje jel moze na moj wofer da se spoji da to radi kako treba, u pitanju je pioneer TS-w307d2.. i kakvaa su iskustva sa tim pojacalom te marke valja li to cemu??
 
Član
jednom davno dobijem rave land pojacalo smece tesko riknulo mi je u roku mjesec dana
 
Član
Moze li se ono spojiti na moj wufer ovajpostona pojacalu pise 2 oma da je a on je ja mssm prespojen na 4... jel to sta smeta i hoce li moci raditi to tako
 
Član
moreš spojit... tvoj sub se može spojit na 1 ili 4 oma, paralela i serija ;) ti spoji u seriju, znači + na - i to je to...
 
Član
zar nije na 2 i 4 oma, tako bar pise na njemu... evo ovako je kod mene sad spojeno
i bil sta smetalo kad bi sa pojacala spojio ovako na wufer, jer pojacalo je 2 a ovo sad premosteno na 4? ili kako to vec ide ne znam bas nesto puno o tome..
 
Član
Ti svoj woofer možeš spojiti samo na ove dvije opcije. U slučaju da imaš još jedan mogao bi ih kombinovati ali trenutno ti ako imaš pojačalo koje ti je u bridgeu napraviš da ti je woofer kao na drugoj slici i to je to. Pozz
0k2V3BP.png

Evo ti lijepo pišu specifikacije pojačala:
77hn.png

I na kraju ako iskoristiš bridge od pojačala imat ćeš oko 2 x 240 Wrsm na 4Ohm.
 
Poslednja izmena:
Član
uzeo sam pojacalo na njemu imaju izlazi kao za prednje i zadnje zvucnike.. wufer mi je spojen na vanjski + i - tako da je na 4 oma... a na pojacalo je spojen na zadnje na bridge mod... i dva manja zvucnika sam spojio normalno na izlaze na pojacalu za prednje zvucnike... jel to dobro tako sad kako je spojeno?? i ova dva mala zvucnika posto su oni 4oma tako pise na njima... daa nisam dje sta zezno da mi ne ode pojacalo ili zvucnici? i za ove male normalno na pojacalu sam smanjio jacinu nije odvrnuta kao za wufer...
 
Član
Dobro si tako spojio. Ako ti je pojačalo četverokanalno onda ide jedan kanal u bridge i tu kačiš woofer a druga 2 ostaviš normalno i samo spojiš te manje zvučnike na njega. Pozz
 
Top