Rasprodaja u KIA-i

Rasprodaja u KIA-i

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Legend
Uz Sorenta Picanto gratis

Kia u akciji uz kupovinu već odavno poznatog SUV-a Sorento poklanja simpatičnog gradskog mališana Picanta što je ponuda kakva se mogla sresti u SAD-u ili nekim zemljama Evrope u skorije vrijeme, ali je to definitivno prvi put da se ovakva ponuda pojavi i u BiH.

b_090128153.jpg


Ova atraktivna ponuda iz KIA-e vrijedi za bilo koji odabrani nivo opreme modela Sorento, a trajaće do samog isteka zaliha. Popularni Sorento je ujedno i najpovoljniji SUV u Bosni i Hercegovini, jer po cijeni 59.990 KM dolazi sa 2,5-litarskim turbodizelskim motorom od 170 KS, ali sa i opremom koja uključuje stalni pogon na sve točkove, klima uređaj, ABS, sigurnosne zračne jastuke, servo upravljač, električni paket za pokretanje stakala i ogledala, daljinsko centralno zaključavanje, 16-inčne naplatke od lake legure kao i ostale elemente koji se već odavno podrazumjevaju u bilo kojem savremenom automobilu.
 
Član
Meni izgleda kao lijepo auto , a ponuda im je bas extra i bas me zanima kad ce im nestati tih auta tj istec zalihe.
 
Meni licno se ne svidja, to je barem moje misljenje sto se tice izgleda, sad' ne mogu komentarisati, kakvo je auto kad se vozi, jer nisam imao mogucnosti da je isprobam...

A, s'druge strane ovo je stvarno dobra ponuda, ja se ne sjecam da je iko ikada poklanjao neko auto ti ako uzmes neko drugo iz ponude sa velikim paketom opreme (skupljim), i to je veliki plus, sad' koliko se to njima isplati u to ne ulazim, ne'am pojma o tom' hehehe
 
Član
Ko da 60 000 KM za auto,boli ga neka stvar za drugo auto jer svasta mozes kupiti i za tih 60 000..
 
Član
Sorento je stvarno odlican auto, putovao sam do Zeneve i do Frankfurta u jednom, sve pohvale. Auto je extra udoban, pliva ko autobus po neravninama. A ovaj dizel sa 170 KS je mogao po autoputu 190 km/h navuci sa automatskim mjenjacem i 195 km/h sa rucnim...
 
Član
I meni je Sorento dobar,ali Picanto je nekakav lohotan,ali što je džaba i Bogu je drago :lol:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top