raspon rupa. pomoc....

raspon rupa. pomoc....

da li je moguce da na ibizu mk1 (raspon rupa 4x98) postavim neke alu felge sa drugim rasponom rupa, npr. 4x100?:icon_confused:
cuo sam da je to moguce uz neke konus sarafe? :icon_question:
 
Član
mozes naravno a sto nebi moglo :D u mene su sa obicnim konusnim sarafima i žanje dokle ce vidjecemo,imas i sa pomicnim konusom mada ih nikad nisam vidio :icon_eek:
 
edo_benz je napisao(la):
mozes naravno a sto nebi moglo :D u mene su sa obicnim konusnim sarafima i žanje dokle ce vidjecemo,imas i sa pomicnim konusom mada ih nikad nisam vidio :icon_eek:

jbg opet da pitam da nebi koja felga bila brza od auta :lol:
super sto meoz :cool: hvala ti;)
jbg tesko naci fine felgice 4x98 a 4x100 imas koliko hoces :icon_smile:
 
puno bitnije ti je da centralna rupa u milimetric odgovara... jer nikad nemozes 100% ravnomjerno dotezat na X...i mozda grijesim, al otkud na ibizi 4x98? :icon_eek:
 
tito_i_partija je napisao(la):
puno bitnije ti je da centralna rupa u milimetric odgovara... jer nikad nemozes 100% ravnomjerno dotezat na X...i mozda grijesim, al otkud na ibizi 4x98? :icon_eek:

jbg raspon rupa na ibizi mk1 je raspon rupa 4x98 kao na italijanskim vozilima.:icon_confused:
 
Član
u mene je raspon sarafa 4x100, a raspon rupa na felgama je 4x98 i nemam problema samo zavrcem na X
 
mario05 je napisao(la):
u mene je raspon sarafa 4x100, a raspon rupa na felgama je 4x98 i nemam problema samo zavrcem na X

ma imam ja felge sa rasponom 4x100 sa golfa mk2. u nedelju cu probati da vidim kako leze :cool:
 
Član
Da ne otvaram novu temu...Dobio sam felge 15" 4x108.. na mojoj mazdi promjer je 4x100...Da li se to moze nekako nabaciti ili da ih proslijedim ?
 
uzmi druge felge najbolje ti je...sve ostalo je skuplja pita neg tepsija...kakve bi felge imam ja neke 15ke 16ke i 17ke ubrzo...
 
Top