Rallye Golf 2

Rallye Golf 2

Član
Ekipa evo mene ponovo sa mojim starim projektom za koji sam mislio da nece vise nikada zaživit ali odlazak u Austriju ove godine je sve promjenio.
Vecina zna za ovaj auto i da je kod mene vec odavno ali nakon udesa sa njim sam izgubio svu volju za nastavak radova na njemu i auto je lezalo dugo vremena. Dugo vremena bilo predomisljanja i o prodaji ali srecom ostao je kod mene. Ljetos u 8.mj su krenuli radovi pa cu redom staviti slike kako su radovi isli.

Auto je ovako izgledao kada sam dosao po njega kod limara. Na stolu sve izvuceno, izmijenjeni svi dijelovi sto je bilo potrebno promjeniti.


Auto cim je stiglo kuci radovi su krenuli iste sekunde. Sa auta se skidalo sve do zadnjega sarafa, brusilo se sve gdje je bilo ikakvih naznaka hrdje i na kraju zasticeno prajmerom.




Kada se sve očistilo i zastitilo usljedilo je detaljno pranje i odmascivanje podnice da se moze baciti nova zastita na kompletno podvozje.




Kad je pod zasticen uslijedilo je bojanje motornog prostora.



Iza toga na red su dosli trapovi. Sve je pjsekareno, zasticeno prvo epoxy prajmerom i na kraju obojano.



I naravno slag na vrhu svega je powerflex bez kojega to nebi bilo to bez obzira koliko truda i vremena potroseno na trapove :)



Tu je i hrpa novih sarafa, nove glavcine,lezajevi,kugle...

Letva volana sa komplet lemforder sponama i krajnicama koja je skupo kostala ali valjda ce opravdati cijenu


Poslje montaze svega toga nazad na auto vraćeno je na tockove i radovi nastavljeni punom parom.
Obojan takodjer iznutra. Mislio sam se dali da ga bojim ili ne i racunam kad toliko truda ulozio obojat cu ga i unutra. Puno muke i krvavih prstiju samo zbog jedne slike :)



A u medjuvremenu dok se radilo oko auta svakodnevno se visilo na ebayu i narucivalo. Pa evo ga i malo sitnica koje su kostale jako puno ali kad se sve poslozi na auto nece mi biti zao.
Dva para novih stoplampi koje sam htio,jos ne znam koje ce biti na autu ali vjerojatno ce se mjenjati ovisno o mom raspoloženju :)


Novi keder za siber da nebi voda kapala za vrat :)


Zatim nova stakla farova,meni osobno najdrazi detalj od svih i mislim da ce to biti najupečatljivije na autu.
Ovdje samo proba i stakla prisloninjena.



Kasnije kucista obojana,namazano sve prajmerom i zaljepljena stakla :)



Zatim je stigao i novi G60 znak za masku


Kupljena i orginalna šofersajba na ljepljenje :)


A da bi se sve to koturalo na kraju ponovo je ta zadaca prepustena OZ-u. Ostale su mi i superleggere od cetvorke ali me bilo ipak malo strah da ce 18" biti preveliko zato su kupljene superturismo 8x17 koje su u nevjerovatno dobrom stanju.


Ovo je bilo samo ukratko i ima tu jos dosta dijelova ali potrajalo bi da sada idem sve posloziti ovdje.

I nakon mjeseci mukotrpnog rada auto je prije 10tak dana napokon otisao kod majstora na pripremu za farbanje.



https://bhtuning.com/index.php?threads/102386/

Poslano sa mog EVA-L19 koristeći Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Top