RÄIKKÖNEN NEMA ONO NESTO MEDJU NOGAMA

RÄIKKÖNEN NEMA ONO NESTO MEDJU NOGAMA

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
f1_lewis_jaja.jpg


Lewis Hamilton možda je odličan vozač koji je odmah na početku karijere imao sreću sjesti u fenomenalni McLarenov bolid, ali je zato od prvog dana u Formuli 1 sigurno pokazivao znakove nedostatka osnovnog kulturnog ponašanja. Ovoga puta, nakon kontroverznog kažnjavanja od 25 sekundi zbog nedozvoljenog pretjecanja vodećeg Kimija Räikkönena u pretposljednjem krugu VN Belgije, bahati mladoliki Britanac se spustio nisko kao nikada u životu. U svijetu Formule 1 već dugi niz godina se ne pamti da je neki pilot pričao o svojim kolegama na tako bezobrazan i vulgaran način kao arogantni McLarenov adut, kojemu su kućni odgoj, uglađenost i gospoština očito potpuno strani pojmovi.
Uostalom, na pitanje kako je to uspio preteći Räikkönena pred zavojem La Source, prepotentni Lewis je odgovorio: 'To vam je način na koji Kimi vozi... Međutim, ako nemate muda da biste kasno kočili, to je onda vaš problem. Na kraju dana, u tim se situacijama vidi koji vozač bolje osjeća podlogu i bolje dovodi bolid do krajnjih granica. Ja sam veličanstven u tim situacijama i osjećam podlogu puno bolje nego on. Ja znam gdje trebam postaviti svoj bolid i kako pronaći dobar grip.' Nakon Finca, mladi Britanac se prizemno obrušio i na Felipea Massu: 'Ne, on me uopće ne brine. Felipe mi nije ravan, jer on je taj koji mora krvavo raditi da bi me uhvatio. Naša borba je neizvjesna, ali osjećam da sam u jako dobroj poziciji.'

Preko ovih žestokih verbalnih napada Ferrarijev dvojac je prošao bez ikakvog komentara, ali je zato uvijek odmjereni Poljak Robert Kubica reagirao, prethodno ne vjerujući da je McLarenov adut to izgovorio: 'Zar je Lewis stvarno to rekao? Ne mogu vjerovati! Samo ću dodati da bismo mi vozači prvi morali imati fundamentalni respekt jedni prema drugima…'
 
Početnik
On je jedna obicna pizdurina:icon_mad::icon_mad::icon_mad: koja ima srece ko *ovana!! Sjediti 800-900 sati u simulatoru i onda se *urciti medju ostalim vozacima nije me nikada impresioniralo. Uostalom, njegova maloumna izlijetanja i ''potezi'' su pokazali kakav je on vozac..Kimmi i Kubica su bar po meni daleko bolji vozaci, naspram ovog robotiziranog idiota..Alonso je takodje top- klasa vozaca, samo mi se nisu svidjale njegove egoisticne izjave, a nakon Senne i Michael-a, njegov agresivni stil voznje mi se najvise svidja..i smijem da garantujem - neka sjednu u identicne bolide - Alonso ce ga pobucati kao pit bull..glupi uobrazeni britanski degen..:icon_mad::icon_mad::icon_mad:
 
Član
ovo su potpucavanja novinarska .... cisto sumnjam da tu ima neke istine...al neka super je to sad ce se kimi nalozit pa ce mu pokazat malo takuma sato fazona:)

A nemojte srat bezveze momak vozi ekstra i prosle godine je trebao uzeti titulu
 
Član
Ni ja ga nesto ne volim, bas zbog tog njegovog ponasanja, prerano mu je slava udarila u glavu, ali ipak mislim da su ovu izjavu malo novinari "napumpali" da podignu tenzije, ali nikad ne znas, mozda se stvarno izlajao

A da je talentovan vozac, to stoji!
 
Član
cisto sumnjam da je ovako nesta rekao, jednostavno rijetkost je medju vozacima da se ovako ponsasaju i iznose kojekekave argumente... nisam ljubitelj nesto posebno F1 ali ako je ovo Ovako rekao onda ga treba zgurat svaki put na svakoj stazi... 20 trka po jednom i stvari ce doci na svoje mjesto...
:)
 
Član
Aj decka jest se digo vidjecemo sutrasnji race u monzi,momak je stvarno puko-niko ne osporava da dobro vozi nego samo da je napravio gresku..............
 
Član
Evo upravo odgledao kvalifikacije ...
Komentatori na HRT-u potvrdili da je javno rekao ovo gore sto je napisano, od slova do slova ...

A "majstor osjecaja i gripa na kisi" i "momak sa mudima" je na kisnim kvalifika ostvario cak 15. vrijeme i ostao 1.5 sec iza Kimija koji "nema muda da odveze kisni krug"

A kvalifikacije su bile cirkus pravi ... pole position je osvojio Vettel, drugi je Kovalainen, Bourdais cak cetvrti ... Massa 6, Alonso cini mi se 8, Kimmi 14

Sutra najavljuju promjenjivo vrijeme za trku, vjerovatno suha, ali sa dosta mogucnosti za kisu
 
najmladji vozac u historji F1 koji starata sa pve pozicije , svaka cast momku , a mora da nije nesto bilo uredu , jer je Hamilton bio 15. , Kimi 14. , Massa 6. :icon_rolleyes:
 
Član
Ma sve je bilo u redu ... samo u drugom kvalifikacijskom krugu kisa se pojacala i logicno svi su pravili losija vremena i to po 3, 4 sec po krugu od 10-og mjesta, a ovi koji su imali srece da su postigli svoja najbilja vremena prije pojacanja kise, ostali su u prvih 10, Massa uhvatio zadnji voz ...
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top