radar kod mupa tz

radar kod mupa tz

Član
Ček ako ja idem iz pravca hotela on mene slika s' leđa jel tako? i znači od semafora od merkatora prema radaru ja sam kontao da mu prilazimo s leđa i da bilježi samo crveno
 
Član
Sad kad sam se vraćao sa posla prilikom prolaska kroz semafor bacim pogled slučajno na srednji retrovizor kad vidim blica i to ovako 2-3 puta ispred mene je bilo 3 auta u traci iza isto kolona...

vjerovatno bilježi i prestrojavanje iz lijeve u srednju, samo neznam sa koliko je dozvoljeno?
 
Legend
aServis je napisao(la):
Sad kad sam se vraćao sa posla prilikom prolaska kroz semafor bacim pogled slučajno na srednji retrovizor kad vidim blica i to ovako 2-3 puta ispred mene je bilo 3 auta u traci iza isto kolona...

vjerovatno bilježi i prestrojavanje iz lijeve u srednju, samo neznam sa koliko je dozvoljeno?

Druze biljezi prestrojavanja onde kod semafora i to je kazna, biljezi brzinu samo sa ledja, i biljezi crveno svjetlo. Od kipova prema hotelu tuzla mozes proci koliko god hoces brzo i kroz crveno zuto koje god hoces znaci biljezi i radi samo tamo gdje u asfaltu vidis one senzore a to je od intera pa kroz raskrsnicu. ;)
 
Član
eto vidiš to nisam znao, primjećivao sam da dosta ljudi uspori kada ide od kipova prema semaforu što mi je onako i logično, dok opet nisam primjećivao čak šta više viđam stalno da ljudi nalože od hotela pa prema semaforu...

dosta ljudi ide kod merkatora lijevom trakom pa se vrati u srednju,
 
Legend
aServis je napisao(la):
eto vidiš to nisam znao, primjećivao sam da dosta ljudi uspori kada ide od kipova prema semaforu što mi je onako i logično, dok opet nisam primjećivao čak šta više viđam stalno da ljudi nalože od hotela pa prema semaforu...

dosta ljudi ide kod merkatora lijevom trakom pa se vrati u srednju,


Kad ti se bude dalo prosetaj i vidices u cesti senzore i samo kad njih nagazis onda to aktivira.
 
Član
nisma siguran da li skida na 64 ili na 68 uglavnom jedno od to dvoje, al prije ce bit na 64 .... provjereno jedna od te dvije jer je jarana skino poodavno... i da ako si prvi na semaforu i stisnes ga momaci i u raskrsnici razvijes brzinu vecu od 60+ kilometara sliakce te..to sma vidio jedne priliek akd lik koji je pored mene bio pritisnu audija i pri izlazu iz raskrsnice blicnu ga :)
 
Top