Racunar se gasi

Racunar se gasi

Član
E ovako, naletio mi jedan problem, desava mi se kad upalim racunar samo sto krene sa dizanjem ugasi se, i onda ga nemogu upaliti, istekam iz struje i poslije par minuta nekad upali a nekad opet nece i sve tako igranka.. Jedino sta sam primjetio, kad se ugasi na zvucnike se cuje zvuk isto kao kad nesto varnici... A zna se ugasit i sam od sebe u pola "rada"... Pa ako ima kakvih sugestja bujrum
 
Član
Racunar se zna tako gasiti kad se procesor pregrije. Jesi li radio overclock? Moze ti biti i do napojne, ja mislim da je vec neko sa foruma imao takav probem pokusaj malo potraziti.;)
 
Samo prekontrolisi hladjenje ocisti sve lijepo jer to je samo problem sa temp. znaci procesor pod broj jedan pa ako znas otvori i napojnu vidi stanje i obavezno ako imas na gafici ventilator
 
Član
Prekontroliso sam sve, promjenio i pastu (termalnu), jer mi se otkacio hladnjak sa cpu-a ali sad je sve utegnuto ali se opet desava.. Nisam ga overclock-ovao, i nemoze bit od pregrijvanja, jer npr ujutro ga upalim samo se ugasi.. Jel moze bit sta u biosu, zeznuto, jer mi ventilator hladnjaka ide do max 2800obrt a prije je isao cini mi se 3 i nessto..

normala je napisao(la):
meni smrdi na napojnu ili plocu ;)
me i meni najvise na to vuce..
 
Član
napojna ima takve simptome, da se upali kad ga istekas iz struje ..
ako imas od koga uzmi, provjeri jel do toga, 5 minuta posla .. da znas na cemu si ;)
 
Top