R.I.P Zan Siljegovic 02.03.2015

R.I.P Zan Siljegovic 02.03.2015

Član
11034183_10203816920279167_8249678211457949383_n.jpg
 
Član
mozda sam najmanje mjerodavan govoriti o ovom čovjeku , prvo bih izrazi saucesce. Nisam cuo za ovu priču ,citam clanke sta rec nego strasno !!! "Bosanski Schumaher" fuj cime se neki portali sluze za posjecenost FUJ FUJ. Neka pociva u miru
 
Član
Kao i svaki put, nakon ovoga ide krug kroz grad za naseg Zana, nadam se da cemo se okupiti u sto vecem broju!
 
Član
Katastrofa kao i prosle godine zbog pojedinaca ce i ovo obiljezavanje godisnjice propasti
ja sam se odmah vratio odnosno pobjegao jer ne mogu gledati ovaj krkanluk pojedinih ucesnika
 
Član
Probijem gumu i svratim na pumpu, odao sam pocast proucio fatihu. Ali bas kao sto clan cupra rece zbog papaka koji nesta izlaze iz kolone pa se ubacuju u kolonu ono krkanski fuj. Umjesto jednu kolonu jednu traku da zauzmemo u miru da prodje sve jok ne mozes papku objasniti. Do Otoke mi i previse bilo.
 
Ja ne znam sta se opste vise i okupljate kad je svake godine isto. Ljudi to ne rade zbog Zana vjerujte mi nego traze razlog da budu primjeceni i da divljaju sa opravdanjem. Ja odem sam proucim i odem kuci , da nekome odas pocast ne trebaju ti kolone i preseravanja , on sigurno ne bi zelio na takav krkanluk da mu se odaje pocast!
 
Top