Punto mk2b WIP by thund3rdom3 - komentari

Punto mk2b WIP by thund3rdom3 - komentari

Administrator
ja samo vidim zadnjih par slika, na sve ostale moram desni klik i onda ih otvoriti. Popravi to..

A kao sto vidim punto nije ni malo los. Sta vise odlican je;)
 
Član
tacno slika 90%nema,mislim mogu se otvorit al jebaji ih kad imas posla oko njih:lol:

a cini se fin puntek :cool:
 
Administrator
ostaje otvorena samo sat vremena. A ponovo postaj u tu temu, kada stignes, pa cu ti ja sve prebaciti u prvi post sav sadrzaj :)
 
Ćeš imat volje toliko se za.je s tim? :D

Jer imam vjerojatno sve te slike na drugim servisima uploadane, samo ih treba tražit sada... :icon_mad:
 
Druze predobar je punto, vidjao sam ga na drugim sajtovima i samo sam cekao kad ces nam se pridruziti , i drago mi je sto jesi da mogu s nekim popricati i traziti savjete jer i ja imam istog :D Drago mi je vidjeti neke stvari koje planiram uraditi uskoro a vec ih vidim kod tebe i vidim kako izgledaju , i vidim da necu pogrijesiti.

Lijep pozdrav :cool:
 
Hvala svima, evo sad možete pogledat slike normalno, bez klikanja na svaku ;)

@Duke_of_harlem da si me prije zvao prije bi bio tu :D ako te šta zanima pitaj, ako mogu ću draga volje pomoć ;)
 
Član
dobar punto, bas sminka sto bi rekli, ja mu ne bih vise nista puno cackao jer je ovako super, jedino bi ti predlozio ukidanje ovih crnih lajsni sa branika i onih macijih ociju sa zadnjeg branika da bude clean :icon_biggrin: ako hoces mogu ti ja to u photoshopu nabrzinu odradit da vidis kako ce izgledat ;)
 
to je jedna od glavnih stvari na "to do" listi do druge sezone :D

hvala ti na ponudi, radio sam ja već sebi fuševe u paintu kako bi to moglo izgledat, i mislim da će ić ovako

ui2980kxya1ddelobrf6.jpg
 
Top