Punto mk2 maglenje farova

Punto mk2 maglenje farova

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Pozdrav...

Naime, tko se razumi i ima kontakta s Fiatima, poznat mu je problem kako serija 2 od Punta ima problema maglenjem farova. cim malo kisa padne, ili snijeg on malo zamagli...
Cuo sam od pojedinih clanova kako ima neki HOW TO tutorial da se to popravi i sredi da ne pusta vise vodu i da se ne stvara kondez u faru...

ako neko zna link ili sta od pomoci da je molim da stavi ovdje ...

unaprijed Hvala.

tepSIJA..

pozdrav
 
Član
samo silikoniraj kako ti je Enesss rekao ja sam s tim deverao na audiju i skino sam staklo fara silikonirao leziste sa crnim silikonom za spojlere i onda vratio staklo i zakacio zabice sto drze staklo nadam se da to skidanje stakla fara nije nesto kompleksnije na puntu uglavnom kad skines staklo dobro ga izbrisi i osusi i lagano obrisi sjenilo fara ako je prasnjavo al budi pazljiv posto je ona glazura sjenila dosta osjetljiva i sklona ljustenju vazno je da staklo bude iznutra cisto jer prljavo staklo je podloznije magljenju meni je ovaj postupak rijesio problem a tebi sretno sa radom i javi jesi li uspio rijesiti ovaj problem
 
Član
kao sto su ti rekli enes i cameleon silikoniziraj.......samo ako se usuđes vaditi staklo....jer ako pukne....mislim da bas nije jeftin far......probaj izvana samo silikonizirati.......i da..ako ces vaditi staklo da sam ja na tvom mjestu napravio bi angel eyes.....;)
 
Član
tepSIJA drug ne pusta tebi far n staklu vec na poklopcu za sijalice. to im je greska serijska. ode onaj mali dihtung i onda pocne da magli. to ces rijesiti tako da prvo osusis far od vode i one magle unutra. kad osusis svatis jednu vrecicu silca gela da izvuce i najmanje cestice vlage i onda je izbacis iz fara. nakon toga skines dihtung sa poklopca za sijalice i isti zamjenis tako sto odsjeces izolacije sa kabla iste debljine kao i osteceni dihtung i to ponovo vratis na far i garantujem ti da vise nece magliti

pozz emirEX_sa
 
Član
Kao sto Emir kaze, i ja sam nacuo za Punta da je problem u poklopcima. Imas jos infa na crofiatu ako se ne varam, ugl do njega je.
 
Član
poznajem se dovoljno i mogu reci da nisam strpljiv , ne volim ti pipkave stvari raditi... meni je jednostavnije kupiti nove farove od FK s angel svjetlima :D cim dobijem auto nazad skinut cu i nesta lagano sto vise umijem "popraviti" ako bude pustalo uzecu nove farove s angelkama i onda stavit xenon
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top