Punto mk1 16v crni

Punto mk1 16v crni

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Administrator
odlican punto... samo meni su za oko zapali pragovi po meni se ne uklapaju ovi nesto.... i nabaci na blatobrane providne zmigavce ili zatamni te postojece;);)
 
Član
zoranpl je napisao(la):
moj puntic....
ah, sta sam radio na njemu,iskreno nista posebno.... stavio 14ke fele koje sam stvarno dugo trazio jer je jako tesko naci 14ke imalo lijepe,stavio pragove,nazad krilce,ugradio maglenke,NARAVNO xenon ali 5000k nisam neki ljubitelj 8000k a pogotovo 6000k,lijepu dvocjevku nazad :) koja preko 100km/h ubi u glavu,stavio bjele zmigavce,folije nazad, i K&N filter iz amerike preko A3M narucen,muzika prosjecna PIONEER cd i bazuka PIONEER u gepeku,i naravno sony trosistemci mislim da je to to ako se sjetim jos cega javim. Poz...

pa i nisi bas nesto puno radio na njemu :smajli21: kume moj nemoj ti nista vise raditi na njemu nego bolje ti radi nesto u njemu bolje u mu je ona bounce hidraulika kada on radi gore dole a momak definitivno ima naj boju xenona i nediraj mi 8000k a i pitanje je kada ce stici filter jer na carini kaze sale stoji kamion mos mislit vec dugo a doce on sacekaj zvace on tebe za 5 min he he he
 
Član
pioneer_09 je napisao(la):
odlican punto... samo meni su za oko zapali pragovi po meni se ne uklapaju ovi nesto.... i nabaci na blatobrane providne zmigavce ili zatamni te postojece;);)

e kolega u tome je stvar,auto je visok ko i 98% punta iako je isti motor ko u sportingu :icon_cry: i samo sa ovakvim pragovima on daje kolko-tolko opticku varku da je spusteniji a sto se tice zmigavaca na blatobranima-to ti je moja psiha,ovi mi vise pasu i da mi bijele neko pokloni ne bi stavio :lol:

pa i nisi bas nesto puno radio na njemu :smajli21: kume moj nemoj ti nista vise raditi na njemu nego bolje ti radi nesto u njemu bolje u mu je ona bounce hidraulika kada on radi gore dole a momak definitivno ima naj boju xenona i nediraj mi 8000k a i pitanje je kada ce stici filter jer na carini kaze sale stoji kamion mos mislit vec dugo a doce on sacekaj zvace on tebe za 5 min he he he
[/quote]

Kume sta tvrdis da si ti vise radio na mom autu od mene? Ma gdje to ima,nigdje veze :lol: Sutra ti zoves,meni se neda vise dosadilo....stavicu ja svoj K&N filter = izvadim serijski iz kucista i tako vozim... ide ko lud :123:
 
N

nenad

Dobar Punto, samo neke 15ke, malo spusti i to je to!

PS: evo ti opruga.
http://www.pik.ba/artikal/120017/sportske-opruge-od-fiat-punto-98-godiste-/
 
Član
nenad je napisao(la):
Dobar Punto, samo neke 15ke, malo spusti i to je to!

PS: evo ti opruga.
http://www.pik.ba/artikal/120017/sportske-opruge-od-fiat-punto-98-godiste-/

ha ha vec sam ranije vidio taj oglas i neki momak je trazio broj da se nadju za zamjenu,i sad opet u oglasima odpocetka,znaci nesto mi tu sumljivo.... :cool: a osim toga to sj*e amortizere, jedino oboje promjenit,nudi jedan covjek sportske i federe i amortizere al 400KM fiksno...em mi se neda za sada trosit toliko em se onda vise ne mogu penjat po brdima i sumama ako me razumjete ... :icon_biggrin:
 
Član
Punto je ;) samo ti pragovi mi se bas ne svidzaju nesto....

a sto se tice opruga mozes ga ti spustiti do jedno 3 cm bez mjenjanja amortizera
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top