pug 309 tunned

pug 309 tunned

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
pozz raja evo da i ja predstavim svoj rad,dakle nikada nisam nista radio sa photoshopom,ovo mi je prvi rad,sljedio sam malo uputstva i ispalo je nesto.pa nemojte se previse smijati radu :icon_smile:evo i slika

dakle ovo je original,
a ovo zavrseni rad
pa eto nije toliko ni lose za prvi put ;)
 
Član
trebao si malo tutoriale pregledat , pa neki malo kvalitetniji rad uradit i onda postavit
i onda jos poslusas savjete iskusnijih majstora i pocnes radit prave radove ;)

a ne ovako iz neba u rebra :D
 
Legend
da ti prvo kazem,nisi se potrudio ni sekunde:icon_biggrin:
za pocetak koristi ove tutorijale http://free-kr.t-com.hr/dejan/
zatim kao bazu,koristi slike najmanje 1600x1200 rezolucije,i gledaj da budu sto kvalitetnije
na pocetnim radovima radi sto manje prerada na autu,ali da su one kvalitetne;)
kako si rezao dijelove,jel pomocu magnetic lasso tool,odaberi poligonal lasso tool mnogo ti je precizniji:cool:
 
Član
e znam sta si pokusao al orig pug je fin, samo popraviti sitnice i to je to, losa je slika s kojom si radio, drugi put pokusaj odabrati vecu i kvalitetniju sliku na kojoj ces nesto mijenjati, evo desetominutni pug na koji je spusten, zatamnjen, skinut znak s maske, malo popravljen branik, korigovane lajsne sa strane, povecane felge i izbrisane brava i steka :D inace sam zakrzljio i otpisao ps tuning davno

1270aa61.jpg
 
ibizasa je napisao(la):
e znam sta si pokusao al orig pug je fin, samo popraviti sitnice i to je to, losa je slika s kojom si radio, drugi put pokusaj odabrati vecu i kvalitetniju sliku na kojoj ces nesto mijenjati, evo desetominutni pug na koji je spusten, zatamnjen, skinut znak s maske, malo popravljen branik, korigovane lajsne sa strane, povecane felge i izbrisane brava i steka :D inace sam zakrzljio i otpisao ps tuning davno

1270aa61.jpg

svidja mi se pug kako si ga odradio,i hvala vam na savjetima,ovo mi je kao sto kazem prvi put da ista radim oko auta ovako vizuelno.naravno da trebam jos puno iskustva,i procitat cu tutorijale koji ste postavili.pozz;)
usput kako si povecao ove felge ovako?;)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top