PS usluga: Precrtati Kuver

PS usluga: Precrtati Kuver

Član
Mozeli neko da mi precrta kuver sa ove slike u photoshopu pa da isprintam treba mi za maturski hitno ;)

slika0437.jpg
 
Bolje ako ima ko vjestiji u Illustratoru da ti odradi, ljepse ce ti biti, a i mozes odstampati velicine billboard-a bice super kvalitet :) jer su vektori u pitanju ;) u Photoshopu je upitno kako ce izgledati kad se odstampa.. Koliko ti treba, to jest kolika velicina papira, i koliko ti je hitno?
 
Član
Pa sto prije to bolje :D ma samo ubacit na pola A4 formata ne treba preveliko. I ako moze da ispod salvete nacrta tanjir oko salvete neki krug :D
 
Član
evo uradicu ti ja u ilustratoru nije ovo nista tesko. jel hoces bukvalno ovako da izgleda sve i da se doda jos taj tanjir. samo mi jos nije jasno ovo sto je kao sto, zasto je dole uze a gore sire, jer ako hoces da bude u perspektivi treba ovo dole da je sire a ovo gore da je uze, jer sto je blize to je vece a sto je dalje to je manje.
 
Član
hvala drug

dodaj tanjir u radi po svom, dole sire, gore uze. Ovo je samo slikano s telefonom da vidim primjer. i nemoj zaboravit broj stavit kod tanjira :D
 
Administrator
bolje da si se potrudio pa slikao po 90 stepeni :D ovo je slikano odozgo pa je ovako nesimetrično,mada može se odraditi :)
 
Član
evo drug nacrto sam ti. ovo je u jpeg-u samo da vidis jel to sto si htio, ako treba nesto izmjenit nije problem, ako je sve ok onda mi daj jos samo mail da ti posaljem u pdf-u i u vectorima da mozes dat tim sto ce ti printat da fino ispadne


sto.jpg
 
Član
odlicno drug ne treba mi pdf jpg. mi treb ;)

mozes samo brojeve sada da mi ispomjerasovako. Dodaj na tanjir 4 i ove sve za broj prema gore kontas?

hvala jos jednom ako budes u Teslicu obavezno se javi ;) spasio si me :D

eo sad mi javise tanjir treba da bude u obliku lopte da bude oboren kako da objasnim vrh mu treba biti u visini viljuske i noza kontas
 
Član
Druze hvala jos jednom iako za hvala nista ne mozes kupit ;)

svaka cast i ako budes u Teslicu da se javis :D
 
Top