PS merc 300d

PS merc 300d

Član
[attachment=38434]Evo popravljena zadnja felga, i da imal iko link da mogu promjenuti pozadinu , jer nemogu naći nijedne slike dovoljno velike rez. i da bi na njoj fino pasalo auto
 

Prilozi

  • ajlkfalkfaklf.jpg
    ajlkfalkfaklf.jpg
    246,6 KB · Pregleda: 45
Član
Joj neke ebacke boje :icon_biggrin: fino odradjeno...jedina zamjerka na felge nisu bash dobro odradzene...al u sustini sve super ;)
 
Član
akka je napisao(la):
Joj neke ebacke boje :icon_biggrin: fino odradjeno...jedina zamjerka na felge nisu bash dobro odradzene...al u sustini sve super ;)

Ma ovo sam jedva nekako, zurim, idem gledati film,hahahha

edoze je napisao(la):
gaymobil :lol:
morao sam! :D

hahaha, ma nije gay, obični pederski bolan,hahaha
 
Član
Ma bice bolje to Dosta ti felge ovdje igraju ulogu da su bolje one obradjene nebi niko tolko zagledo i pronalazio nove greske evo sto ja vidim:felge lose , kod zatamljenih zmigavaca ivica zmigavca ide na blatobran prelazi mislim crna boja zatim ova linija kraja haube od suvozaca nije lijepo uradjena itd.al sve u svemu dobro je samo naprijed
 
Član
tarik_91 je napisao(la):
cuj ne mozes naci velike slike.. na netcarshow i flickr imas barem milion slika :D

Ne mislim na auta, neg na pozadine samo, pa da ubacim auto, imal gdje takvih slika i ako ima moze link
 
Član
zAaKy je napisao(la):
tarik_91 je napisao(la):
cuj ne mozes naci velike slike.. na netcarshow i flickr imas barem milion slika :D

Ne mislim na auta, neg na pozadine samo, pa da ubacim auto, imal gdje takvih slika i ako ima moze link

Pa puno ti je lakse kad vec imas auto na njoj, mozes kopirati refleksije...Svi koriste takve pozadine (gdje vec ima auto), tesko da ces naci bez.
 
Član
tarik_91 je napisao(la):
Pa puno ti je lakse kad vec imas auto na njoj, mozes kopirati refleksije...Svi koriste takve pozadine (gdje vec ima auto), tesko da ces naci bez.

Ok drug, hvala u svakom slučaju
 
Top