PS Challenge 5 rad koji nije poslan

PS Challenge 5 rad koji nije poslan

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član


evo slike pa malo prokomentarisite koje bi mjesto dobio i tako to da sam na vrijeme poslo al nisam bio u mogucnosti
 
Član
skidaj ovaj sank s krova,'em je lose uradjen(mutan),'em je prevelik
nisi desnu stopku zatamnio,ovom sto si radio iznad zadnjeg blatobrana fali refleksija,sve u svemu,fin radi,samo skidaj ovo s krova
trebao si nabacit neki manji krovni spojlercic,kao na golfovima sto su oni nazad,a ne ovo,stvarno je bezze a i preveliko,za svako auto;)
 
Član
pa uraden u roku znaci za jedno sat dva pa sta bi ja reko za vase radove ovo je bio challenge 5 koji je raden 24 sata a ja ga uradio za 2 sata jer nisam imo vremena al nisam imo net da postavim
 
Član
pa sto se odmah ljutis,pitao si i prokomentarisao sam,a kakve veze ima sto je radjen kratko,da smanjis spojler il nadjes drugi treba 10 minuta:icon_rolleyes:
dao sam ti savjest sta da popravis,da bude extra,al et,ak je tebi ovako dobro,samo radi...
 
Član
Murinho je napisao(la):
pa sta bi ja reko za vase radove

za radove, zpr uvijek u zivotu, RECI ono sto MISLIS :)

mada, ponekad je bolje presutjeti,

a ti, na prvom si postu ove teme napisao

Murinho je napisao(la):
evo slike pa malo prokomentarisite

tako da ne vidim razloga za arogantan nastup :)

rad bi bio za 5 da nema ovog spojlera, prevelik je tako da previse paznje odvlaci od ostatka lijepo uradjenog auta :)

pozzzzzzz
 

Ryu

Član
Murinho je napisao(la):
pa uraden u roku znaci za jedno sat dva pa sta bi ja reko za vase radove ovo je bio challenge 5 koji je raden 24 sata a ja ga uradio za 2 sata jer nisam imo vremena al nisam imo net da postavim

challenge "24 sata" su skoro svi radili 1-2 sata ;)

za brzi rad je dobar,samo spojler nije trebo...
 
Član
ma to sam i ja mislio al jbg stacu tu je al mogu ja uraditi pored ovoga challenga rad pa da vidite da nisam pocetnik jer sve zashvaljujuci Ryu koji mi je pomogao kako brushat a i troza je pomogao
 
Član
Jaranski savet od mene Murinho ! Sjedi i trudi se ,imas jos dosta toga naucit ! Treba kritiku da drugacije prihvatas,nikad mi nije bilo jasno sto neznate naci pozitivno u kritikama,ja dok sam radio na voom forumu,jedino mi je freak mogao reci nesto negativno i nikad se nisam naljutio sto mi kaze NEVALJA,ali zato sam i naucio ! A vi se svi nesto uvredite kad vam neko kaze da nesto nije dobro,sto fakat nije dobro !
 
Član
pa ja se nista neljutim samo kazem jer evo vidite slike challenge-a npr vidite sliku fasta kako je uklopio felge a pogotovo kako su mutne a vidite moje itd a komentarisite recite svoje ja se neljutim ninakoga samo na knox-a jer mi nije dao da ucestvujem u ligi u kojoj je na kraju ostalo 5 timova al nema veze sve ce proci
 
Član
Murinho je napisao(la):
pa ja se nista neljutim samo kazem jer evo vidite slike challenge-a npr vidite sliku fasta kako je uklopio felge a pogotovo kako su mutne a vidite moje itd a komentarisite recite svoje ja se neljutim ninakoga samo na knox-a jer mi nije dao da ucestvujem u ligi u kojoj je na kraju ostalo 5 timova al nema veze sve ce proci


NIKAD, ali NIKAD nemoj na ovaj nacin uporedjivati radove, greske mogu postojati na istom dijelu auta, a da su totalno drugacije prirode :)

Zasto ne poredis rad sa pobjednikom il drugoplasiranim (tomica koji po meni nema niti jednu gresku) ?

heheh, trudi se uraditi sto bolje, realnije i kvalitetnije, ako se tebi svidi, ne zanima te ako neko kaze 'lose', zanima te samo ako ti navede greske, jer na greskama se uci i navedene greske shvati kao savjete i nemoj odmah potrcat radit novi rad da ne napravis te greske, vec uzmi opet isto to dokle si dosao i pokusaj ih popravit, tako ces puno lakse shvatiti bit :)


pozzzzzzzzz :)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top