prvi rad u photoshopu

prvi rad u photoshopu

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Eto, prvi rad, malo za probu, samo sitnice al eto..
Po mom mišnjenju original izgleda puno bolje hehe

[attachment=4250]
[attachment=4251]
 
Član
RE: prvi rad- "kako od lijepog auta napraviti ružan"

Nije lose ali zasto ovakvo auto uzimas,uzmi neko obicno jednostavno auto,da se fino vidi sta si uradio,kad ga onda pustis dole i felge boja ovo ono,doci ce bolje od izrazaja,a ovako nema nesto puno razlike sem boje felgi i farova!
 
Član
RE: prvi rad- "kako od lijepog auta napraviti ružan"

istina, slikat ću golfa II od starog pa nešto iskemijat
 
Član
RE: prvi rad- "kako od lijepog auta napraviti ružan"

Ma uzmi sebi sa neta sliku,npr

http://motiversvt.ic.cz/predloha/golf2-pr.jpg
 
Član
RE: prvi rad- "kako od lijepog auta napraviti ružan"

Sporting je napisao(la):
Meni je ovo odlicno ispalo

naravno,nemoj me pogresno razumiti i meni se svidja samo sto na ovako vec tuniranom auto nemoze nista puno uraditi,jer je dosta toga vec uradjeno :)
 
Član
RE: prvi rad- "kako od lijepog auta napraviti ružan"

odlična slika dvojke, ko iz tvornice, probat ću nešto napravit, bit će dobra vježba, možda bi bilo dobro da i još netko proba od te slike nešto napravit (od golfa) pa da vidim kak izgleda.. moja će nadam se bit gotova sutra (subota)
 
Putovanja.ba
Administrator
RE: prvi rad- "kako od lijepog auta napraviti ružan"

Dobro je ispalo za prvi put
 
Član
RE: prvi rad- "kako od lijepog auta napraviti ružan"

corrado je napisao(la):
odlična slika dvojke, ko iz tvornice, probat ću nešto napravit, bit će dobra vježba, možda bi bilo dobro da i još netko proba od te slike nešto napravit (od golfa) pa da vidim kak izgleda.. moja će nadam se bit gotova sutra (subota)


Hajd evo i ja cu na brzinu uraditi :)
 
Član
RE: prvi rad- "kako od lijepog auta napraviti ružan"

mocan rad fino uradjen, samo me zivciraju zelena svjetla na braniku...valjda pozicija i zmigavci, `ta ja znam :)
 
Član
RE: prvi rad- "kako od lijepog auta napraviti ružan"

Evo moj golfic :) sad jos cekam da corrado ostavi svoj rad a onda da nam freek pokaze kako to ustvari ide :)



 
Član
RE: prvi rad- "kako od lijepog auta napraviti ružan"

wow, super izgleda, moj će do navečer bit gotov nadam se. već sam ga spustio, stavio felge, nešto sitno proširio zadnji kotač, i maknuo brave s vrata. još ću danas probat nekako prefarbat, stavit neki otvor za usis i malo sredit prednji kraj ( to mi se čini i najteže)
 
Član
RE: prvi rad- "kako od lijepog auta napraviti ružan"

Tnx :) nisam ja nis puno ja preferiram ovaj clean fazon :) sretno u radu!
 
Član
RE: prvi rad- "kako od lijepog auta napraviti ružan"

Outrage je napisao(la):
Sporting je napisao(la):
Meni je ovo odlicno ispalo

naravno,nemoj me pogresno razumiti i meni se svidja samo sto na ovako vec tuniranom auto nemoze nista puno uraditi,jer je dosta toga vec uradjeno :)

jesil siguran da se ne moze puno uraditi ? :D
 
Član
RE: prvi rad- "kako od lijepog auta napraviti ružan"

Ma ima se ono dosta toga uraditi uvijek,ali ono osnovno je vec uradjeno,npr auto je spusteno maximalno,zatamnjena stakla,ima obrne preko farova,prosireni blatobrani itd
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top