prvi rad:D golf mk4...

prvi rad:D golf mk4...

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Ev, nije neki rad, al je pocetnicki:D
Sve kritike, savjeti, komentari su dobrodosli;)

prije:
01012008007.jpg


poslije:
golfmk4bykencho.jpg
 
Legend
djelovi nisu lose upasovani samo si ga lose ofarbao i trebao si ukloniti crvenu boju sa stakala, tablica i mrezica u prednjoj karambolci;)
 
Član
;) samo previše jaku boju si stavio u odnosu na sliku .... pa previše odudara :) ali svaka čast na trudu :) jell ovo sad ide na prodaju ? :lol:
 
Član
aaaaaaaa u kojem programu ovo radite, volio bi i ja malo svog fordića promijeniti... hvala unaprijed:icon_smile:
 
Član
ja radim, a mislim i vecina nas u Adobe Photoshopu CS3...;)

stefan je napisao(la):
djelovi nisu lose upasovani samo si ga lose ofarbao i trebao si ukloniti crvenu boju sa stakala, tablica i mrezica u prednjoj karambolci;)

Stakla sam namjerno ostavio takva, a tablice i mrezice mi se omakle...xD
 
Član
KenCho je napisao(la):
ja radim, a mislim i vecina nas u Adobe Photoshopu CS3...;)

stefan je napisao(la):
djelovi nisu lose upasovani samo si ga lose ofarbao i trebao si ukloniti crvenu boju sa stakala, tablica i mrezica u prednjoj karambolci;)

Stakla sam namjerno ostavio takva, a tablice i mrezice mi se omakle...xD



aaaa ove djelovee to nađeš od nekig drugih auta pa staviš na svoje???:icon_question:
 
Član
zlajaaa je napisao(la):
KenCho je napisao(la):
ja radim, a mislim i vecina nas u Adobe Photoshopu CS3...;)

stefan je napisao(la):
djelovi nisu lose upasovani samo si ga lose ofarbao i trebao si ukloniti crvenu boju sa stakala, tablica i mrezica u prednjoj karambolci;)

Stakla sam namjerno ostavio takva, a tablice i mrezice mi se omakle...xD



aaaa ove djelovee to nađeš od nekig drugih auta pa staviš na svoje???:icon_question:



upravo tako ;)
 
Član
za početak radi manje promjene,spuštanje promjena točkova,zatamljivanje stakala...
kad to naučiš raditi bez greške onda ideš dalje,ovako su uradio previše promjena a ničemu nije
posvetito dovoljono pažnje,bez toga nema dobrog rada,kao prvo izabro si lošu sliku za raditi jer nije kvalitetna
na npr. www.autowp.ru imaš kvalitetni slika,boja je loše urađena i crveno auto bi imalo drugačije refleksije,
vrata su otišla skroz iz prespektive i low res su,takve preprade ostavi za kasnije dok naučiš osnovono,
felne su takođe low res,jedino je branik donekle ok namješten...
znači lagano za početak neznam kuda žuriš sa ovolikim preradama nije bitno imali ih puno to neznači
da će biti dobar rad ako ima svašta nabacno ,naročito na golfu,na četvorki i inače golfovima se radi clean look
spuštanje i neke felne sa falcom...
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top