Provod na Vlašiću

Provod na Vlašiću

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Snježni provod na planini Vlašić!!!

Evo da podijelimo s vama naš odmor na Vlašiću prošlog vikenda. U subotu nakon iscrpnog skijanja, našli smo se Alfagirl, Faya_M5 i ja ( CAVALINO) na kafi u bašti hotela "Sunce" i usput se sunčali jer je dan bio extra.
Nakon određenog odmora Faya je došao na partiju remija, kako je igra završila nećemo sad otkrivati...:D:D:D
I u nedelju smo bili u šetnji i svakako svratili na kafu u objekat "Maja"...Sve u svemu bilo je to divno druženje,uz mnoge teme,malo trača, ali auta,auta i samo auta su bila glavna tema:cool::cool:
:123::123:
 
Član
tooo kralju...nek si postavio...
samo da kazem, da je bilo extra...oboje su super ljudi...nemam rijeci, super docekali...
steta sto nismo bili vise dana...al' hajde, bice jos druzenja...
 
Član
e nek ste bas malko zasjeli fino fino
cavalino vidimo se ove godine kod doktora hehehehe
 
Član
a jbg, ja vidio deju prvi dan, i reko zovnut ga..al sam imo pogresan broj...bilo bi fino da je i on sjeo s nama...
a i allroad-a smo zvali u onoj temi, al haman da njega nije gore bilo ovaj vikend...:)
ima sljedeci put :)
 
Član
Schumi je napisao(la):
Fina su ta druženja uvijek,šteta što vas nije više bilo :icon_smile:
i ja kazem da je steta, al nije tesko opet organizovat okup jer dosta raje sa foruma ide na vlasic, to bi bilo super:icon_smile:
a nama je u svakom slucaju bilo extra:cool::cool:

pa eto nadam se da cemo poraditi na tome uskoro;)
 
Član
Znaci to je taj sto mene... khmm... :D, vidi se da je bilo lijepo, neka neka... i treba tako, samo sto se od auta ne mozete nikako odmoriti :cool:
 
Član
djes se odmorit...uvijek se o tome moze pricat...naravno o odredjenim proizvodjacima nije bilo puno price...xD hehehe
 
Član
evo jos par slika vlasica , u pocetku je bilo prelijepo, snijeg ogroman ,a vec do ponedeljka se pocelo topiti jer je bilo prejako sunce, tako da je sad upitno stanje na vlasicu:icon_confused: al nadat se da ce opet pasti:D
 
Član
Taman sam htio priupitati kakvo je stanje posto ja za vikend nisam stiga popeti se .........
Hebga, nesto pocinjem sumnjati da ce biti jos snijega ......... :icon_confused: .............. sad mi krivi sto propusti vikend.

Ajd, bar je vama bilo fino ............ pozzz ;)
 
Član
u pon je bilo dosta tmurno vrijeme...gusti sivi oblaci iznad i neka lagana kisica padala...
e sad, jel iz kise izasao snijeg, to ne znam...znam da su staze uzasne bile, i snijeg mekan, jedva se s kolima prolazilo...
 
Super Moderator
*ebo li vas allroad... ko kaze da nije bio on je stalno gore :lol: samo dogovr nam je bio los :lol:

evo da vidite kako se valjaju skije do poda i kako se shifty radi u zraku :p :lol:

http://www.youtube.com/watch?v=AR3i2yYVRfA&feature=channel_page

a sad nije neko stanje na vlasicu al opet javljaju padavine tako da se nadam jos malo skijanja i vozanja sanki :D
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top