Proricanje pomoću guzova

Proricanje pomoću guzova

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Jedan pogled na guzove trebao bi vam odati karakter te osobe. Pročitajte više o tome...

a_e0726fd755.jpg


Guzovi vam mogu o čovjeku reći više nego što mislite. Ovom smo vam prilikom pripremili šaljivo proricanje na temelju vaših guzova ili guze vašeg partnera. Prema obliku i drugim guznim karakteristikama utvrdit ćete što vam se piše, odnosno kakva se zapravo osoba nalazi pred vama. Malo za šalu, a jako malo za ozbač:Ženska guza je za muškarce jedan od najseksi dijelova tijela, a i mnogim ženama muška ritica je neodoljivo privlačna.

Muškarac s čvrstom mišićavom stražnjicom vrlo je vjerojatno pravi ždrijebac u krevetu. A žena s malom, okruglom guzom često je seksualno aktivna, ali je vrlo neljubazna.Simetrični nabori ispod guze ukazuju na pouzdanu i mirnu osobu, a asimetrični guzni nabori na pohlepnog i sebičnog čovjeka. Žene s kvadratnom guzom vrlo su ljubazne, dobre su supruge i mame.

0_aa3d3bfbf8.jpg


Oni ljudi, koji imaju lijevu stranu guze manju od desne, moraju što prije ući u brak, jer će se ako ostanu sami jako razboljeti. A oni koji imaju desnu stranu guze veću od lijeve, u životu ih čeka nesreća.Ako čovjek ima tamnu kosu i crvene guzne dlake, znači da je izuzetno pametan. Oznake na gornjem dijelu guzova ukazuju na hrabre i strasne ljude. A oni koji imaju oznake između guzova, uživat će u izuzetnom spolnom životu.

:icon_rolleyes::icon_question::lol:
 
Član
Blage veze nema, nit mi smesno niti sta, glupost obicna.... jadni ti koji od dosade ovako nesto izmisljaju :smajli10:
 

MTR

Član
sta trebam radit ? tipa : de curo naguzi se da ti pakas pregledam , ako su ti dlake po supku druge boje osim crvenkaste bjez mi s ociju hahahahahahahahahahahahahahahahahahhahaahhahahahahahahahaha.

NOVO ZANIMANJE : AIIII BRATEEE U SUPAK DA TI GATTAMM , DA MI PRSTEN DA TI ZENII BUDE DOBROO , AIIIII SUPKA , CRNAAA RUPAAA , BRACOO CRNO TI SE PISE
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top