projektich

projektich

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
E ovako novi projekat ( da se preko zime ima šta raditi ) , plan je da sredimo muzikicu kod mog prijatelja Pioneer_3d0 u puntu mk1 . tako da na kraju dobijemo full sistem pioneer od igle do aviona. Posto smo do sada sve nabavili od opreme (osim HU i malih zvucnika za tablu jer su glupog promjera od 8 cm.Danas poceo projekat otisli smo u nabavku materijala za gepek jer kutiju smo skemijali ... Plan je slijedeci da napravimo gepek u kojem ce se nalaziti dva pojacala (za sisteme i basove)koja ce biti vidljiva pod plexiglasom te kutija s dva basa . Na stranama gepeka su planirani četverosistemci ,a ispod police dvosistemci . Takodjer moramo napraviti panele za zadnji dio auta tj s strana zadnje klupe. Panele za prednja vrata i nosace za visokotonce . Posto je kutija vec prelakirana u candy crvenu plan je ofarbati gepek u mat crnu i uraditi airbrush (crveno crnom bojom), osvjetliti gepek i postaviti stroboskop . Bit cete izvjestavani o napredku projekta , prvi radovi su planirani za vikend ....

Slikice opreme i ostalih stvari uskoro pozzzz ;)
 
Član
Sretno sa projektom i redovno ubacuj slike kako bi ti i drugi mogli pomoci u realizaci projekta svojim sdavjetima,pohvalama a i kritikama ...:cool::icon_smile:
 
Početnik
super zamisljeno! slike obavezno, sretno!

2:muha: paneli prednji zadnji, kutije, instalacija, ravnanje i brush = DAN, hocel ko stopat? :):):)
 
Član
de sta odmah prozivate nek makar neko nesto radi, ova sekcija foruma spava vec 6 mjeseci :icon_rolleyes: ...
 

IGY

Član
zmayich je napisao(la):
super zamisljeno! slike obavezno, sretno!

2:muha: paneli prednji zadnji, kutije, instalacija, ravnanje i brush = DAN, hocel ko stopat? :):):)

sve da i izlijes i poravnas, i brush i farbanje za jedan dan
nemoguce da bar na nesto lici :cool:
 
Početnik
joj njega, nije prozivka nego interna sala, znaju oni koji vise u caraudiu, kad midzo nesto uradi odma pita: "Jel ko stopo?" :):)
pozelio sam srecu sa projektom, to je vazno!!!
pozz
 
Početnik
zmayich je napisao(la):
super zamisljeno! slike obavezno, sretno!

2:muha: paneli prednji zadnji, kutije, instalacija, ravnanje i brush = DAN, hocel ko stopat? :):):)


nema sanse da se uradi kvalitetno i sa dovoljno slojeva za 1 dan , ono da izgleda wooow mozda...

eddo je napisao(la):
de sta odmah prozivate nek makar neko nesto radi, ova sekcija foruma spava vec 6 mjeseci :icon_rolleyes: ...


pa kad vlada socijala nemaju za benzina a ne za muzike ljudi...

pogledaj samo oglase sta se prodaje i za koje pare...
 
Član
zmayich je napisao(la):
joj njega, nije prozivka nego interna sala, znaju oni koji vise u caraudiu, kad midzo nesto uradi odma pita: "Jel ko stopo?" :):)
pozelio sam srecu sa projektom, to je vazno!!!
pozz

ma normala da je vazno .... a znam ja kome cu se obratiti za panele. Ali brush defnitivno radim sam jer sam se dosta stelno , a tebi hvala za pomoc oko boja jer ide ko halva ;)

muha ne spamaj .... otvoricemo muhi temu pod nazivom grozna situacija .... ;)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top