Projekat  zvani narandza skuter   jes da mu nije mjesto medu   autima ali et

Projekat  zvani narandza skuter   jes da mu nije mjesto medu   autima ali et

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
eh   uglavnom  ovih nekoliko dana se   dosta sarafalo  pa evo   slike sve sugestije su dobro dosle  :icon_redface:
 
Član
jest da slike nisu po redu ali nema veze skuter mi je od druga tako da jos slijede neki radovi u bliskoj buducnosti
1. stvaljnje neonke trbala bi biti (narandzasta) ako nebude onda ide crvena
2.sat(obrtomjer) custom work znaci podloga tacho i osvjetljenje
3. treba staviti poziciju crvenu (narandzastu)
4.nekada u daljoj buducnosti presvlacenje sica u narandzastu eko kozu ili skaj neki
 
Član
odlično urađen poso,2.sat(obrtomjer) custom work to će super izgledati;)
sretno u daljim radovima!!!
 
Član
ahah igrali smo malo pokera s kartama a ovaj fazon sam naucio bas ovdje na ovom forumu :D a evo krecemo na postavljanje sata :D kada zavrsim slike idu :D
 
Član
Samo polako nema puno lijepo sredjenih skutera..a ako se ne varam ovu tajnu za karte je otkrio Igy :)
 
Član
joj stvarno neznam ko je otkrio tajnu ali znam da sam je nasao podavnoo skoro pa godina il tako nesto a sa skuterom cu polaako :D samo mi je problem neonka one nenoke obicen su prevelik pa trazim neonku za PC one su manje :D
 
Član
eheh boja je trebala biti floroscentna narandzasta ali je nije bilo na par mjesta gdje smo trazili pa smo uzeli ovu evo imamo nekakvih problema sa satom(obrtomjerom sa postavljanjem ) treba neakv drugi deblji papir pa kada to stavimo bice bombon :D jbg svako ima svoj ukus :d
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top