Proizvodnja RS4 limuzine okončana?

Proizvodnja RS4 limuzine okončana?

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Legend
2001774963664967019_rs.jpg



Prema pisanju magazina Autocar, proizvodnja modela RS4 biće obustavljena, a razlog je navodno ugrožavanje prodaje modela RS6, koji će biti predstavljen već na salonu u Frankfurtu.

RS4 se po opštem mišljenju smatra jednim od najboljih sportskih automobila koje je Audi ikada konstruisao, a u brojnim uporednim testovima uspeo je da nadmaši i konkurentski M3.

S obzirom na nedavno predstavljanje novog M3 kupea, te najavljenu M3 limuzinu, ovo je svakako iznenađujuća odluka. Avant i kabrio verzije RS4 će ostati u proizvodnji, ali nije poznato da li je bliska budućnost i ovih automobila zagarantovana.
 
Član
Prelijep je u svakom slucaju... mislim nama obicnim smrtnicima ova odluka nista ne znaci... jel da? HeeHe :D
 
Član
Koliko sam ja upoznat, na sajmu u Frankfurtu (sad u septembru), biti ce predstavljen novi A4, cime automatski prestaje proizvodnja limuzinske varijante, a samim tim i osnove za RS4. Drzati kompletne proizvodne trake u pogonu zbog jednoga modela bi im bilo totalno neisplatno. Zbog toga bas ne vjerujem u ove price da ga povlace zbog RS6...
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top