Program

Program

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Početnik
fino..nadjes od drugog auta..sa druge slike..koji ti se svidja ..isjeces ..i onda imas free transform ..i namjestis ga i onda ga prefarbas.. evo ti tut za prednji branik ..isto tako se radi i zadnji i ovi sa strane..:icon_smile::icon_smile:
504rol.jpg


a evo ti i ono za farove sto si reko da nemoze..pa evo ti sa bmw-a na pegout 206-cu ..:lol::lol::lol:
nye3bq.jpg
 
Početnik
ja neznam sta je sa tim forumom ...nesto su se uspavali...slabo mi to nesto..:icon_question::icon_smile:

ee da ja se volko namucio ..a ni HVALA CIKA SANDI!! ..ehheh:lol::lol::lol: nema veze salim se..:cool::cool::cool: :smajli44::harley:
 
sandi_azra je napisao(la):
ja neznam sta je sa tim forumom ...nesto su se uspavali...slabo mi to nesto..:icon_question::icon_smile:

ee da ja se volko namucio ..a ni HVALA CIKA SANDI!! ..ehheh:lol::lol::lol: nema veze salim se..:cool::cool::cool: :smajli44::harley:



pa dobro nismo na nivou drugih drzava,al uvijek ima neko ko ce mu pomoci,a moze i sam naci ono sto mu treba :icon_smile:
za photoshop moras imati volje jer je u pocetku malo teze dok se ne uhodas,al svaki put naucis nesto novo ;)
sretno
 
BaXRS4 je napisao(la):
Tuning Car Studio v2.0.0.28

Link: http://rapidshare.com/files/146197941/CW-tuning_car_studio-STEVE357.rar

Minimal system requirements:

* Windows 98, 2000, Me or XP operating systems
* Pentium III 1GHz or faster processor 256 MB RAM
* GeForce 2 or compatible video card
* 500 MB HDD space


Uživaj.;)
kod ovog programa samo se felge mogu mijenjat ostalo nista....:icon_question:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top