program za skidanje sa rapidshara?

program za skidanje sa rapidshara?

Član
Ja sam nekad davno ima neki program, kao ovaj "J downloader" sada... koji je imao mogucnost skidanja sa vise linkova u isto vrijeme, a jdownloader skida link po link i to sa pauzema od 15 min izmedju njih... medjutim, zaboravio sam kako se zove. Jel zna ko za takav program, ono cekanje izmedju likova je pravo gubljenje vremena... Kao sto to radi jdownloader, :icon_mad:

Hvala
 
ja koristim cryptload, samo ga treba podesiti fino, sto je razlicito za svaki modem\ruter, i onda on skida, meni skine jedan dio a zatim nakon njega odmah drugi, ali ne ide vise komada od jednom, jer nemam vise IP adresa vec jednu
 
Član
Pa da ima, ne bi ljudi kupovali Premium, jedini način ti je da promjeniš IP adresu, da bi zaobišao to čekanje od 15min, ali jedini pravi način je Premium, tako ti je.
 
meni ovaj cryptload pokupi sve linkove koje selektujem i sam polako skida, ja nista ne klikcem, jedino mi je za toga dobar, a i ne skidam nesto pretjerano sa rapida, samo starije sta sto nema na torrentu.....
 
Član
ne moze se skidati vise linkova odjednom.jednostavno ne može :icon_sad:

ja koristim USD downloader....vec godinama i nemam nikakvih porblema,sta me briga za pauze ostavim ga cijelu nov,podesim da se ugasi komp kad zavrsi i to je to :icon_rolleyes:
 
Član
Bar sad nije problem uzeti premium kad su promijenili u ove "rapide". Das 12KM i mozes koristiti 5,6 mjeseci i skidati svasta za tih 12KM tj. dobijes 400 rapida sto iznosi 120GB, i dok ih ne potrosis account ti ne istekne :icon_biggrin: e sad tih 120GB ti moze biti i godinu dana ako ne skidas puno :)
 
Član
-Suki- je napisao(la):
da je 5maraka godinu dana nije zanimljivo :D

A zanimljivo je stalno restartovati modem da dobijes novu ip adresu, ostavljati kompjuter preko noci da "daba" radi, kad ti nesto hitno treba ti "hitno" skines za 2,3 sata itd. :D :lol:
 
Član
nikad nista nije tako hitno....a modem ne restartujem nikad,kao sto sam rekao koristim program koji radi perfekcija,znao sam ubaciti po 15 filmova u njega i ne zanima me vise nista,kad sam na kompu smanjim mu protok na pola,pola njemu pola meni,kad odlazim ostavim ga na full i to je to.... imas 15min pauze na svakih 200mb sto i nije bas strasno...
 
Top