Prodajni rezultati Forda za mjesec Maj 2009

Prodajni rezultati Forda za mjesec Maj 2009

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Legend
v5vgqv.png
 
Član
131 auto. upravu je djulba treba vozit forda:lol::lol::lol:

daki raspitaj se da daju djulbi kakvog popusta posto reklamira forda:lol::lol::lol::lol:
 
Legend
Salu na stranu, rezultati i nisu tako posebno dobri kako mi u prodaji bi voljeli, medjutim dokle god bankari lihvare narod, i namecu monopol bilo kakvi rezultati su upitni. Ovo sto sada vidimo je samo da se odrzi neki kontinuitet, ali ocekujemo dosta dosta vise od novih modela.
 
Član
Mislim da ce ove brojke biti dosta vece u narednim mjesecima prvenstveno jer bi se nova fiesta trebala dosta bolje prodavat..auto je ko bombona...
 
Član
Ja stvarno kazem da nisu losi fordovi vozo sam par novijih modela. ruku na srce kolko platis tolko se klatis (sve sem vw)
 
Legend
30 novih fiesti je isporuceno u Maju, ukupno 100 je kupila jedna firma, samo sto se tako velika flota isporucuje sukcesivno. Respect za taj posao ide F-AC u ;)

Da ni Remex nije sjedio skrstenih ruku pokazuju dva prodata Ford Kamiona :cool:
Kamioni se ne prodaju tako cesto, pa je to pravo zanimljivo. Inace na stocku ima jos starih modela Fieste po 17.777 KM do registracije sa svom opremom. Cim se ta rasproda i cijena bi trebala da bude ugodnija dodatno za novu Fiestu, to u kombinaciji sa nekim povoljnijim kamatnim stopama je formula za velike stvari.
 
Član
Super je ovo, i za ova "krizna" vremena... Ide Ford ko halva :cool:, ali se nadam da ce RX-8 ostati na nuli do kraja godine :D
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top