PRODAJEM JUGU ZA 600KM

PRODAJEM JUGU ZA 600KM

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
PRODAJEM JUGU SA 1.6 MOTOROM 91.god NIJE REGISTROVAN NEMA FELGI TJ NA CELICNIM FELGAMA U ODLICNOM STANJU HITNO 1000KM
NIJE FIKSNO

061-503-252




NOVA CIJENA A I ISPOD NECE ICI 600KM
 
Član
RE: PRODAJEM

bez_steka je napisao(la):
PRODAJEM JUGU SA 1.6 MOTOROM 91.god NIJE REGISTROVAN NEMA FELGI TJ NA CELICNIM FELGAMA U ODLICNOM STANJU HITNO 1000KM
NIJE FIKSNO

061-503-252


AJMO NARADE CIJENA SAMO 700KM HITNO

ZNACI 700KM

CIJENA 700KM HITNO

bez_steka je napisao(la):
bez_steka je napisao(la):
PRODAJEM JUGU SA 1.6 MOTOROM 91.god NIJE REGISTROVAN NEMA FELGI TJ NA CELICNIM FELGAMA U ODLICNOM STANJU HITNO 1000KM
NIJE FIKSNO

061-503-252


AJMO NARADE CIJENA SAMO 700KM HITNO

ZNACI 700KM

CIJENA 700KM HITNO

700KM HITNO OOOOOOOOO AUTO JE U VOZNOM STANJU IDE PRAVO DOBRO
 
Član
RE: PRODAJEM JUGU ZA 700KM

Dobar je ovo autic,samo steta sto felge ne idu uz njega, samo ova prva slika je PS ako se ne varam?
 
Član
RE: PRODAJEM JUGU ZA 700KM

konja ima nesto vise od 100 a prva slika je ps samo ovaj donji dio inace je ovako hajmo ljudi BUMP sta hocete za 700 KM
 
Član
RE: PRODAJEM JUGU ZA 700KM

cnic_gsi je napisao(la):
Koliko ovo cudo konja ima i kakva su mu svjetla???

konja ineznam tacno koliko ima nisam mjerio ali ima oko mozda 90 a farovi su obicni jugini

legionar je napisao(la):
Dobar je ovo autic,samo steta sto felge ne idu uz njega, samo ova prva slika je PS ako se ne varam?

vjeruj te mi da su felge vise palcana nego pola auta a prodao sam ih zato sto mi trebamu pare a da imaju felge na autu garant nebi bila ova cijena nego sigurno vise da ima sjedista sto su bila u njemu i felge nebi ga ispod 1500 nikoe ali posto nema cijena je sasvim relana
 
Član
RE: PRODAJEM JUGU ZA 700KM

Isko_budala je napisao(la):
pasa ima li ikakva sjedista,i ako ima kakva ima

ima jedno jugino obicno sjediste ali su bila u njemu od nekog japance predobra su bila
 
Član
RE: PRODAJEM JUGU ZA 700KM

Isko_budala je napisao(la):
može neki informacija kolko je preso u kakvom je stanju

neznam koliko je presao sa ovim motorom jer nije standardni a stanje je odlicno predobro nigdje nije istruho pragovi vitvai nikad udarano auto ali nejbolje je da dodjes i vidis sve
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top